Boğa Burcu Etkilemenin Yolları

  • 25 Mart 2017
  • 443 kez görüntülendi.
Boğa Burcu Etkilemenin Yolları

20 Nisan- 20 Mayıs tarihleri arasında doğanlar, toprak grubunun Venüs tarafından yönetilen boğa burcudur. Sabit bir burç olması nedeniyle düşüncelerinde kararlılık, değişmezlik durumu söz konusudur. Boğa burcunun düşüncelerini değiştirmek için önemli kanıtlar sunmak gerekir. Boğa burçları güvenilir bir arkadaş ve iş ortağı olabilir. Dürüstlüğe önem verirler ve hayatlarına sağlam ilişkiler kuracakları kişileri alırlar. Boğa burcu etkileme yolları ilk önerisi, güvenilir bir yapıya sahip olmanızdır. Kendine güvenen ve insani değerlerine sahip çıkan kişiler boğanın dikkatini çekecektir.

Boğa burcu kariyeri ve parayı sever

Boğa burçları azimli ve hırslıdır, hedef belirlediklerinde emin adımlarla ilerlerler. Estetiğe önem verirler ve giyimlerinde marka giyinirler. Maddi ve manevi güvende olmak isteyen boğa, iş hayatında parayı kovalayacaktır. Aynı zamanda yaşam kalitesini arttırmak için gerekirse ek iş de yapabilir. Maddiyata önem vermeleri, yaşamlarını kaliteli yaşama amacından gelmektedir. Eğer bir boğa burcuyla ilişki yaşamak istiyorsanız güzel bir kariyeriniz ya da çok para getiren bir işinizin olması gerekiyor. İlk başta güzelliğinizden etkilenen boğanın, sizinle uzun bir ilişki yaşaması için kariyeriniz konusunda tatmin olması lazımdır.

Toplum içinde nasıl davrandığınızı gözlemler

Boğa burcu etkilemenin yolları listesinde diğer madde, estetik bir yapıda olmanızdır. Sanatsal yani güçlü olan boğaların, estetik olanı zaafı vardır. Otururken zarif olmanız, konuşurken bir hanımefendi gibi davranmanız çok önemli. Zarif görünmek için yazılmış kitaplardan ve videolardan yardım alabilirsiniz. Boğa erkeği, karşısındaki kadına saygı duymak ister. Bunun için bir kadının toplum içinde nasıl davranması gerektiğini bilmesini bekler.

Boğa burcunun kıskanç tavrını idare etmelisiniz

Boğa burcunun en tipik özelliği kıskanç bir yapıda olmasıdır. Sahip olduğu herşeyin değerini bilen boğa  aynı zamanda onu korumakla yükümlüdür. İşte başarı istiyorsa aynı sektördeki kişileri kıskanır ve onlarla başarı yarışına girer. Aynı şekilde özel hayatında da kıskançlığı ön plandadır. Eğer özgürlüğünüze düşkün, çok dekolte giyinmeyi seven biriyseniz, boğa erkeğini bu konuda sorgulamalısınız, ilerde problem olabilir. Boğa burcu keyfine düşkündür, kazandığı parayı en güzel şekilde harcamayı seçer. Siz de lüks otellerde kalmayı seven, farklı mutfağın yemeklerini tatmak isteyen, farklı ülkeler görmek isteyen biriyseniz boğayla güzel bir uyum yakalayacaksınız.

Boğa burcu güven ister

Boğa burcu tutkulu ve güçlüdür. Cinsellikte güce önem veren boğalar, güzel olanı elde etmeye çalışır. Boğa burcu duygusal bağı olmayan biriyle cinselliği tercih etmezler. Aşk ve erotizm olmazsa olmazıdır. Partnerinden güven ve takdir görürse cinsellikte mutlu olur, mutlu eder. Boğa burcunu etkilemek istiyorsanız ona güven vermeli ve onu övecek cümleler söylemelisiniz.

Boğa burcuna güzel yemekler yapın

Boğa burcu, astrolojide boğaz bölümünü temsil eder. Boğaz, mide, tiroit bölümünü yansıttığı için yemeğe oldukça düşkündür. Yemek onlar için bir ihtiyaç değil büyük bir zevktir. Bir boğayla zaman geçiriyorsanız onunla saatlerce yemek muhabbeti yapabilmelisiniz.. Ona ellerinizle yemek yapabilir, yeni açılmış bir restoranta gitme teklifi sunabilirsiniz. Boğa burcu etkilemenin yolları listesindeki son tüyolarımız, sadık olun ve onunla inatlaşmayın. Boğanın sakin duruşunun altında, kızgınlığıyla ortalığı toza dumana katacak bir tarafı vardır. Şefkatli, insanlara yardım eden, paylaşımcı yanlarına aldanıp onu kızdıracak hareketler yapmayın. Geçmişte olan hiçbir konuyu unutmayacaktır ve zamanı geldiğinde gereken intikamı alacaktır. Sevginizle gönlünüze dokunduğunuz boğalar, sizi ömür boyu mutlu eder.

Diğer burçlarla ilgili makalelerimiz de şunlardır:

Burçlara göre hediye seçimi için hazırladığımız makaleye de BURADAN ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder