Boğa Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? Ayrıntılı Açıklama

  • 01 Mayıs 2022
  • 514 kez görüntülendi.
Boğa Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? Ayrıntılı Açıklama

Boğa Burcu Kadınının Bilinmeyen Özellikleri

Boğa burcu 21 Nisan-21 Mayıs tarih aralığında doğanların burcudur. Bu tarih aralığını kapsaması nedeniyle de baharın gelişi onların ruhlarında baharın görülmesine vesiledir.

Diğer burçlara nazaran daha cıvıl cıvıl, hayatı güzel yönüyle ele alan, ruhu ve kişiliği renkli insanlardır.

Tabi ki onların başından da zor zamanların geçtiği ve yorgun düştükleri nice zamanlar olmaktadır. Ama onlar ayağa kalmak için her daim kendilerinde güç bulacaklardır.

Boğa Burcu Kadınlarının Fiziki Özellikleri

Boğa burcu kadınları ince, minyon ve zariftirler. Gezegeni Venüs olması dolayısıyla da doğal bir güzellikleri ve doğal çekiciliğe sahiptirler. Süse püse, abartılı şeylere ilgi duymazlar. Geniş omuzlara, uzun ve ince boyun yapısına sahiptirler.

 

Ses tonları sıcak, naif ve duyarlıdır. Kendinden emin bir yürüyüş şekilleri vardır. Kendilerinin farkındadırlar ancak fark edilmek için çaba harcamazlar.

Sevimli, yumuşak bir mizaca sahiptirler. Oldukça narin bir görümleri vardır, fazlaca kilolu değillerdir. Doğuştan zarafet sahibidirler.

Boğa Burcu Kadınlarının Karakter Özellikleri

Entelektüel bir yapıya sahiptirler. Okumak, öğrenmek onlar için her şeydir. Merak dürtüsüyle hareket ederler. Kendilerine yeni şeyler katmaktan, hayatı hem olumlu hem olumsuz halleriyle kucaklamaktan, kendileriyle yüzleşmekten kaçınmazlar.

Özgür ruhludurlar. Onlar için sevgiden örülmüş duvarları dahi yıkmaktan çekinmezler. Adına sevgi verilmiş bencil duygulara hayatlarında geçit vermezler.

 

Her daim bardağın dolu tarafını gören pozitivist insanlardır. Yüksek azim duygusuna sahip idealist insanlardır. Zorlukların üstesinden sabırla gelirler.

Ancak bekletilmekten nefret ederler. İradeleri çok güçlüdür, duygularını pek belli etmezler.

Emin olmayı severler. Bu yüzden yavaş ve temkinli hareket ederler. Duygularıyla yaşarlar ancak mantığıyla hareket ederler. Kolay vazgeçmezler, kolay vazgeçilmezler.

Boğa Burcu Kadınının Zayıf Yönleri

Kolay kırılabilir olmalarıdır. Çok kolay incinebilirler. Her insana karşı değil ama değer verdiği insanlara karşı fazla savunmasızdır. Bazı durumlarda aşırı hırsının kurbanı olabilir.

Duygusal dünyalarına çok fazla insanı sokmazlar.

Çoğu sıkıntılarının üstesinden tek başına kalkmaya çalışırlar. Bu durum onları gereksiz yere fazla yorar. Kabul etmeseler de fazlaca kıskançtırlar ancak bu durumu karşısındaki insanlara yansıtmayı sevmezler.

Boğa Burcu Kadınının Aşk Hayatı

Boğa burcu kadını sadık birer aşıktırlar. Evlerine düşkün iyi birer anne olma potansiyeline sahiptirler. Ev işlerini ve para işlerini yönetmede oldukça iyidirler.

Ancak fazla seçici olmakla birlikte onları birlikteliğe ikna etmek zordur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder