Aslan Burcu Etkilemenin Yolları

  • 13 Kasım 2016
  • 510 kez görüntülendi.
Aslan Burcu Etkilemenin Yolları

23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğan ve sıcak Temmuz günlerinin çocuğu Aslan burcu, yaz mevsiminin tüm sıcaklığını bünyesinde barındırırlar. Yönetici gezegeni Güneş olduğundan ben merkezlidirler ve lider tarafları baskındır. Sabit burçlar arasındadır ve ateş grubunun temsilcilerindendir. Aslanların fiziksel görünümlerinde gür saçları dikkat çeker. Genelde kumral ve sarışın olurlar, göğüs ve baş kısımları daha göz önündedir. Sevdiğiniz kişinin önceliklerini bilirseniz onu etkilemeniz daha kolay olur, kişiliği hakkında ipucuyu da kişinin burcundan alabilirsiniz. Aslan burcu etkilemenin yolları listesini not edin, karşınızdakini etkileme açısından büyük yol kat etmiş olursunuz.

Aslan Burcu Etkilemenin Yolları: Dış Görünüm

Aslan burcu dış görünüşüne oldukça dikkat eder. Marka kıyafetler, kürk, tüylü çantalar ve lüksü ifade eden aksesuarlar almayı çok sever. Bir aslanı etkilemeye niyet ettiyseniz onun lüks takıntısından ilerleyebilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğinizi ve onun zevkine güvendiğini söyleyerek alacağınız kıyafetler konusunda ondan yardım istediğinizi söyleyerek onunla ortak bir nokta oluşturabilirsiniz. Birkaç markanın kıyafetlerini alın ya da muhabbetlerinizde marka ismi geçirmekten korkmayın. Bazıları maddiyat ve markanın ifade edilmesinden hoşlanmasa da, aslan burcu bu tarz muhabbetlerden rahatsız olmaz.

Garsona bahşiş bırakın

Aslan burcu etkilemenin yolları ikinci maddesi, cömert olmaktır. Aslanlar para kazanmayı sevdikleri kadar harcamayı da çok severler. Bir aslan burcuyla yemeğe gittiyseniz mutlaka garsona bahşiş bırakmalısınız. Cimri olduğunuzu düşünürse sizinle bir daha görüşmek istemeyecektir. Aslan burcu çevresindekileri sevindirmeye bayılır, ona önerebileceğin buluşma etkinliklerinden biri yardımlaşma dernekleri ziyaret etme fikri olabilir. Çocuk yuvaları ya da huzurevlerine hediye alarak ziyarete gitmeniz aslan burcunun gözünde artı puan kazanmanızı sağlar.

Aslan burcu kralsa siz de kraliçe olun

Aslan burcunu yemeğe davet edecekseniz mutlaka elit, lüks bir yer seçmelisiniz. Salaş ortamlar daha samimi düşünceniz, aslan burcunu etkilemekte pek faydalı olmayacaktır. Mumlar, şık masa örtüleri ve şamdan, farklı mutfakların yemekleri aslan burcunun ilgi alanı içindedir. Seçtiğiniz mekanda kendini özel hissetmeli ve saygın olduğunu düşünmelidir. Aslan burcu etkilemenin yolları arasında bilmeniz gereken en önemli nokta Aslan burcunun yanında çok şık ve bakımlı olmanız gerektiğidir. Diğer burçlardan farklı olarak aslanlar, yanındaki partnerin başkaları tarafından beğenilmesinden hoşlanır. Yanındaki kişi ne kadar gözdeyse kendini de o kadar özel hisseder. Kralın yanında kraliçe olmalısınız.

Aslan övülmek ister

Aslan erkeği ve kadını sabit fikirli olduğu için, ikna olma konusunda zorluk çıkarabilirler. Onlara yeni bir düşünceyi kabul ettirmek pek mümkün değildir çünkü aslanlar başka düşünceyi kabul ettiklerinde kendilerini zayıf ve boyun eğmiş görürler. Aslan burcunun fikirlerini kabul etmeli ve düşüncelerini değiştirmesi konusunda ısrar etmemelisiniz. Aslanı övdüğünüz ve takdir ettiğiniz zaman sizden iyisi yoktur.

Aslan burcunun sinirini idare edin

Ateş gurubu burçlarının en tipik özelliği saman alevine gibi ani parlayan sinirleridir. Çok sakin muhabbet ederken birden bir lafınıza büyük tepkiler verebilir. Aslan burcu etkilemenin yolları son önerimiz, aslanın sinirli hallerinde sessiz kalmanız ve kabuğunuza çekilmenizdir. Aslanlar siniri geçtiklerinde sizin gönlünüzü almaya çalışacaktır.  Dik başlı bir partner ilk başlarda onların ilgisini çeker lakin uzun süreli ilişkilerde ılımlı davranmanız konusunda size psikolojik baskı yapabilir. Aslan ailesine sahip çıkar, çocuklarını korur. Evlendikten sonra aslan burcunun korumacı yapısı ona bir kez daha aşık olmanızı sağlar.

Aslan burcunu etkilemenin yollarından biri de ona uygun hediyeyi seçmekten geçer. Burçlara göre hediye seçimi adlı yazımız sevdiğiniz veya etkilemek istediğiniz kişiye almanız gereken hediye türleri hakkında bilgiler vermektedir. Gönlünüzdeki güzelliklerin hayatınıza akması dileklerimizle…

Diğer burçlarla ilgili makalelerimiz de şunlardır:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder