Koç Burcunu Etkilemenin Yolları

  • 11 Ağustos 2017
  • 1.177 kez görüntülendi.
Koç Burcunu Etkilemenin Yolları

21 Mart – 19 Nisan tarihleri arasında doğanlar, ateş grubunun Mars tarafından yönetilen Koç burcundandır.

Ruh eşinizle karşılaştığınız günün geldiğini düşünüyorsunuz, kısa bir araştırmadan sonra o kişinin koç burcu olduğunu öğrendiniz ve onu elinizden kaçırmak istemiyorsunuz. Onun ilgisini nasıl çekeceğinizi, onun sizi sevmesini nasıl sağlayacağınızı bilmiyorsunuz. Beğendiğiniz kişiyi etkilemenin en kısa yolu, çevresinden onunla ilgili kısa bilgiler edinmektir. Size onun kişiliğiyle ilgili en büyük tüyoyuysa, güneş ve yükselen burcu verir. Koç burcu etkilemenin yolları yazımızda size koçların tüm olumlu olumsuz yönlerini anlattık, yararlı olacaktır.

Koç burcu girişimcidir

Ateş elementinin temsilcilerinden olan koçlar, öncü gruplar arasında yer alır. Yeni bir iş, yeni bir girişim fikri konularında oldukça ustadır ve yöneticilik yanları dikkat çeker. Çevresindeki insanlara yardım eder ve bunu hiçbir kötü niyet gütmeden gerçekleştirir.

Çok para kazansalar da yatırım yapamazlar çünkü bolca para harcarlar. Girdikleri her ortamda dikkat çekmek isterler, bu yüzden başkasını öven cümleleri onlardan duyamazsınız, hep kendilerinin övülmesini beklerler. Kendilerinden güçlü ve başarılı kişileri içten içe kıskanırlar. Kendileriyle ve çevresindekilerle sürekli bir yarış içindedirler.

Koç burcunun ani çıkışları meşhurdur

Koç burcu olaylara karşı ani tepkiler verebilir, saman alevi sinirleriyle çevresindekileri korkutabilir. Sinirlendikten kısa süre sonra normale dönerler hatta söylediklerinden pişmanlık duyarlar. Bu güzel yürekli insanın sinirini idare etmeniz gerekir. O sinirliyken sessiz kalın ve o sakinleştikten sonra rahatsız olduğunuz konuları dile getirin mutlaka sizi dinleyecektir. Ev ortamından çok, sosyal hayatta mutlu oldukları gözlemlenmiştir. Vücutlarına çok dikkat ettikleri için mutlaka bir spor dalıyla ilgilidirler. Fiziki görünüşlerinin takdir edilmelidir, eleştirilere çok açık değillerdir. Koç burcunun hayatında, kırmızı rengin ayrı özelliği vardır. Evlerinde kırmızı renk hâkimdir, kıyafetlerinde kırmızıyı kullanırlar. Şehrin tam merkezinde yaşamak yerine, evlerinin havadar ve güzel manzaralı bir yerde olmasını tercih ederler.

Bakımlı ve havalı olmalısınız

Koç burcu etkilemenin yolları ilk maddesi, bakımlı olmanızdır. Koçlar, kıskanç olmalarına rağmen yanlarındaki bayanın çok etkileyici olmalarını ve başkaları tarafından beğenilmesini ister. Koç erkeğinin ilgisini çekmek istiyorsanız bakımlı, makyajlı, şık giyinen biri olmalısınız. Kendisini üstün ve ayrıcalıklı hissettiği için, yanındaki bayanın da o derece farklı olmasını ister. Koç erkeğinin spora düşkünlüğünü bir avantaja çevirerek onunla gittiği salona yazılabilir, ortak noktalarınız olduğunu ona gösterebilirsiniz. Koç erkeğinin hep daha iyisine sahip olma isteği canınızı sıksa da, sürekli çekici ve bakımlı haliniz onun daldan dala geçme isteğini durduracaktır.

Koç burcu gizemi sever

Koçlar, savaşmayı ve mücadele etmeyi sevdiği için gizemli olan her şeye ilgi duyarlar. Siz de onun kafasında soru işaretleri bırakmayı başardığınızda, kendisi size gelmeye başlayacaktır. Özgür yapıya sahip olduğunuzu ve seçici davrandığınızı farkettiğinde, hayatınızın odak noktası olmak için elinden geleni yapacaktır. Onunla yan yanayken espirili, sıcakkanlı, heyecanlı tarafınızı ortaya koyun lakin yan yana değilken mesafeli ve umursamaz gözükün. Bu tavrınız koç burcunu serseme çevirir ve tüm işi sizi çözmek olur.

Koç burcu ilişki içinde özgür alan ister

Sevdiğinde tüm hayatını karşısındakine adayan bir aşıksanız, koçları çok bağımlı halinizle bunaltabilirsiniz. İlişkide kendinize de sevdiğinize de özel alanlar bırakmalısınız. Çok kıskanç, koçların hayatını kısıtlayan bir kişi, bir süre sonra koçların isyan bayrağını çekmesine neden olur. Koç burcu etkileme yolları arasında en önemli tüyo iş ve özel hayatınızda göz önünde biri olmanızdır. Seçilen değil seçen, mantıkçı değil akılcı, para isteyen değil para dağıtan olun. Koçlar eleştirilmeyi sevmemelerine rağmen her şeye tamam diyen birine de tahammül edemezler. Yüreğinizin sizi en doğru limana götürmesi dileğiyle…

Diğer burçlarla ilgili makalelerimiz de şunlardır:

Burçlara göre hediye seçimi için hazırladığımız makaleye de BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayhan Yaman dedi ki:

    çok güzel paylaşımlar tsk

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder