Akrep Burcu Nasıl Etkilenir

  • 10 Kasım 2016
  • 688 kez görüntülendi.
Akrep Burcu Nasıl Etkilenir

23 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasında doğan ve Pluto aynı zamanda Mars tarafından yönetilen akrep burcu, hırslı ve savaşçı yanlarıyla dikkat çekerler. Mars, değişim ve üstüne gitme enerjisi taşıdığı ve Pluto gizli güçleri temsil ettiği için akrepler, sinsice savaşmayı tercih ederler.

 

Olaylar karşısında gizliden gizliye hareket ederek, umulmadık anda amaçları için hamle yaparlar. Zor gibi görünen akreplerin canını yakmadıkça bir melekten farksızdırlar. Akrep burcu etkilemenin yolları maddelerini öğrendikten sonra işiniz oldukça kolay. Tek yapmanız gereken doğru adımlar atmak ve adımlarınızda samimi olmak.

 

Akrep burcu duygularını çok önemser

Akrep burcu, her su grubu çok duygusaldır ve duyguların peşinde gider. Sezgileri oldukça güçlüdür, ne düşündüğünüzü hemen anlayabilir. Duygularını çok belli etmese de yeri geldiğinde bakışlarıyla, davranışlarıyla size ilgi duyduğunu gösterir. Akrep burcunu etkilemenin yolları listesinde en önemli madde, ona karşı rol yapmamanızdır. Kendiniz gibi olduğunuzda o bunu hisseder ve dürüst tavrınızı takdir eder. Akrep burcu dost canlısıdır ve iyi bir dert dinleyicisidir. Belirli bir muhabbet oluşturduktan sonra akreplerden yapabileceği birkaç şey isteyin. İlişkiniz, bu şekilde daha da yakınlaştırırsınız. Ayrıca sizin için önemli bir konuyu ona güvendiğinizi belirterek anlatırsanız, sizin güveninize layık kalmak için uğraşacaktır.

 

Akrep burcu sevdiğiyle vakit geçirmeyi sever

Akrep burcu kişisel zevklerine düşkün olmasının yanında çok da çalışkandır. İşlerinde iyi olmak için gerekli özveriyi gösterir. Akreplerin yaptıkları iş hakkında saatlerce konuşabilirsiniz. Merak ettiklerinizi, bildiklerinizi onunla paylaşırsanız tadından yenmez bir sohbet gerçekleşmiş olur. İş konusunda fikirlerini sorabilir, onu çok rahatlıkla sizinle muhabbete çekebilirsiniz. Akrep burcu güçlü olmayı, durmayı sever. Sohbetinizin arasında onun güçlü duruşunuzu takdir ettiğinizi dile getirirseniz sizin kendine yakın hissedecektir.

 

Akrep burcunun güçlü bir analiz yeteneği vardır, ayrıntıları çok rahat görebilir. Bu yüzden giyim kuşamınıza önem vermeli, sizin karakterinizi yansıtan kıyafetler tercih etmelisiniz. Akrepler cazibeli ve çevresi tarafından dikkat çeken kişilere hayranlık duyarlar. Estetiğe önem veren akrepler, naif ve alımlı bayanlardan çok hoşlanırlar. Etkilediğiniz ve ilişki yaşadığınız akrebin tutkulu tavrına hazır olmanız gerekiyor. Dolu dolu ve tutkuyla seven akrepler aynı heyecanı karşıda da görmek isteyecektir, siz o kadar tutkulu sever misiniz? Akrep burcu sevgisi şiddetinde nefret etme potansiyeline sahiptir. Eğer onun kalbini kırar, canını acıtırsanız kindar yanıyla tanışmaya hazır olur. Samimi ve art niyetsiz bir sevgi vermelisiniz ki karşılığını alabilesiniz.

Gizemin peşinden koşan akrep burçları, küçük oyunlara hayır demez

Akrep burcu etkilemenin yolları son önerileri onun küçük oyunlar oynamasına izin vermektir. Örneğin sizi kıskandırmak için hamleler yapar, sizi aramayarak ne tepki vereceğinizi bekler. Yaptığı bu denemeleri hemen sezmeli ve akıllıca bir atak yapmalısınız. Akrepler oldukça kıskançtır ve belli etmemeye çalışsalar da bakışlarıyla belli ederler. Ayarında bir kıskandırma hareketi akrebi çılgına çevirebilir, dikkatli adım atmalısınız.

 

Akrep burcu sahiplenicidir, sevdiğine sahip çıkar. İnatçı ve gizli yönetici olan akrepler, ılımlı ve uyumlu kişileri hayatlarına alırlar. Çok dikkat kafalı biri değilseniz ve başkalarıyla kolaylıkla ortak nokta bulabiliyorsanız akrep burcuyla çok güzel bir ikili oluşturabilirsiniz.

 

Akrep burcunu etkilemenin yollarından biri de ona uygun hediyeyi seçmekten geçer. Burçlara göre hediye seçimi adlı yazımız sevdiğiniz veya etkilemek istediğiniz kişiye almanız gereken hediye türleri hakkında bilgiler vermektedir. Gönlünüzdeki güzelliklerin hayatınıza akması dileklerimizle…

 

Diğer burçlarla ilgili makalelerimiz de şunlardır:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder