İkizler Burcu Etkilemenin Yolları

  • 17 Nisan 2017
  • 403 kez görüntülendi.
İkizler Burcu Etkilemenin Yolları

21 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasında doğan sıcak güneşin samimi çocukları ikizler, Merkür tarafından yönetilirler. Merkür, hep diri kalmanın, hareket etmenin ve aklın gezegenidir. İkizler iletişimde güçlü, keşfe düşkün ve hareketlidir. Ne iş olsa yaparım diyen tipler genellikle ikizlerdir. Teknolojiyle çok ilgilidir ve bilime önem verir. İç dünyalarında duygu geçişleri çok hızlıdır. Gülmekten gözlerinden yaş gelen ikizler, kısa süre sonra melankolik bir yapıya bürünebilirler. Sabah hava güneşli diye evden çıkarsınız, öğlene doğru aniden bir yağmur başlar. Havanın temsilcisi ikizler işte tam da böyledir, onların duygu değişimine uyum sağlamak zor olabilir. İkizler burcunu etkilemenin yolları, onu olduğu gibi kabul etmek ve fazla sorgulamamaktan geçer.

İkizler pratik zekalıdır

İkizler çift karakterli olarak adlandırılır lakin böyle görünmelerinin sebebi hızlı karar verme yetenekleridir. Siz ne yapsam acaba diye düşünürken, ikizler çoktan kararını vermiş ve harekete geçmiştir. İletişimde oldukça etkilidir, şeytan tüyü var dediklerinizdendir. Her ortama rahatlıkla ayak uydurur ve sempatik hareketleriyle kendini sevdirir. Entellektüeldir, çok fazla kitap okur, araştırma yapar. Bilgiye ve bilgiyi veren kişiye büyük saygı duyar. İki ve daha çok işi aynı anda yapabilir, hepsine yetişir.

İkizlere bolca bilgi verin

İkizler burcu etkilemenin yolları püf noktası, bilgili olmak ve bilgi aktarmaktır. İkizler burcu, kendisine yeni bir şey öğreten kişiye hayranlık duyar. Her konu hakkında konuşabileceği kişiyi mücevher olarak görür. Siz de bir ikizlerin kalbine girmek istiyorsanız, tecrübelerinizi ona ayrıntılarıyla aktarmalısınız. Politika, bilim, sağlık, spor ve birçok konuda söyleyeceğiniz bir şeyler olmalı. İkizler burcu, girdiği ortamda ilgi odağı olmayı sever bu yüzden onun şımarık hallerini kabul etmeniz gerekir. Kıskanç biriyseniz ikizlerin sosyal yanı sizi zorlayabilir. Onun sahneye çıkmasına izin verin, alkışlayın.

İkizler güçlü kişilikleri sever

İkizler, güçlü karakterleri sever. Olası bir problemde ağlayıp zırlayan biri yerine güçlü ve kendini savunabilen birini hayatında ister. İkizler burcunu etkilemek istiyorsanız, onun yanında çaresiz, korumaya ihtiyaç duyan bir kişiliğe bürünmeyin hemen yanınızdan kaçacaktır ve bir daha arkasına bakmayacaktır. İşinizde başarılı olmanız, onun tarafından saygı kazanmanızı sağlar. Entelektüel tarafınızın kredisini ikizler için sonuna kadar harcayın, geri dönüşümü muhteşem olacaktır.

İkizler tüm canlılara değer verir

İkizler burcu, hayalci olmasının yanında idealisttir. Umursamaz tavrının yanında, çok duyarlı ve duygusaldır. Çevresindekilere yardım eder, fakir kişilerle parasını paylaşır. Doğa ve hayvan sevgisini içinde barındırır. İkizleri etkilemek istiyorsanız onunla doğa yürüyüşü planı yapabilirsiniz. Korunmaya muhtaç çocukları ve yaşlıları ziyaret edebilirsiniz. Hayvan barınağına gidip dostları sevebilirsiniz. Hayata karşı barışık olmanız ikizlerin gözünden kaçmayacaktır çünkü ikizlerin hayatında umutsuzluğa yer yoktur.

İkizler burcu eleştirilmekten hoşlanmaz

İkizler burcunu eleştirmeyin. Kendi bildiği doğrulardan vazgeçmeyen ikizler, sorgulanmayı sevmez. Düşünceleri değişkendir ancak başkasından etkilenerek kararlarını değiştirdiği pek görülmemiştir. Hatalı olduğunu kabul etmeyeceği gibi haklı gerekçeler sunarak işin içinden sıyrılır. İkizlerin aşkı olmak için, her hareketini sorgulamadan onaylamalısınız ve haklı olduğunuz konusunda iddialaşmamalısınız.

İkizler burcu etkilemenin yolları son tüyolarımız fit bir görünümde olmanız ve spor yapmanızdır. İkizler, dış görünüşe önem verir, estetik bir görüntü onu baştan çıkarmaya yeter. Göbeğiniz varsa hemen spora başlayın ve eritin. Bavulunuz hep hazır vaziyette kapıda bulunsun çünkü ikizlerle bol bol tatile çıkarsınız. Bilgisayarda yeni bir program, uygulama armağan ettiğinizde kendini özel hisseder. Teknolojiyle ilgili kitaplar alın, bilim kurgu filmleri izlemeye gidin.. İkizlerle birlikte heyecan dolu, eğlenceli, dengesizliğin dengesine varacağınız bir aşk dileriz.

Diğer burçlarla ilgili makalelerimiz de şunlardır:

Burçlara göre hediye seçimi için hazırladığımız makaleye de BURADAN ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder