Başak Burcu Etkilemenin Yolları

  • 05 Mart 2017
  • 343 kez görüntülendi.
Başak Burcu Etkilemenin Yolları

23 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasında doğan ve toprak grubunun değişken ruhunu taşıyan Başak, Merkür tarafından yönetilir. Başak burcunun en dikkat çekici özellikleri analizci yapıda olmalarıdır.  Bir cihaz düşünün, herşeyin olumlu olumsuz yanını, getirisini götürüsünü hesaplıyor ve size liste halinde sunuyor. Başak burcu da tam da bu cihaz gibi olaylar karşısında ayrıntılı bir analiz listesi oluşturur. Analitik yanlarını doğru çalıştırdıklarında özellikle iş hayatında başarıyı kolayca yakalayabilirler. Başak burcu etkilemenin yolları listemizde ilk sırada, başak burcuna analiz edeceği bir konu sunun, maddesi yer alır. Araştırmayı sevdiğinizi ve onunla bir konuda araştırma yapmak istediğinizi söyleyin, kesinlikle hayır demeyecektir.

Başak dost canlısıdır

Başak burcu, dostlarına çok değer verir. Birçok arkadaşı olsa da birkaç tanesini özeline alır. Başak burcunu tanımak, onunla ilgili bilgi almak istiyorsanız yakın olduğu arkadaşlarına ulaşın. Nerelere gider, ilgi alanları nelerdir, geleceğe dair planları var mıdır? Başak burcu etkilemenin yolları 2. maddesi, başağın planlarını öğren ve onun planlarına yardım et. Planlarına dâhil olmak için aynı iş planı içinde olduğunuzu ifade etmeniz yeterli olacaktır. Kısa sürede dikkatini çekersiniz ve planlarını öğrenmeye başlarsınız.

Başağın sorularına cevap vermelisin

Başak burcunun analizci yapısı kişileri tanımada da etkilidir. Gözlemcidir ve kişilere sık sık soru sorarak onları çözmeye çalışır. Bu yüzden bir laf söylediğinizde ardından gelecek kim, neden, ne zaman, ne açıdan, nerede gibi sorulara hazırlıklı olmalısınız. Başak burcunun sorularına verebilecek cevaplarınız yoksa şansınız oldukça azalacaktır. Açıklamaktan sakınmamalı, dürüst ve aleni olmalısınız. Cesaretli ve samimi tavrınız başağı oldukça etkiyecektir, kartlarınız açık oynayın.

Başaklar çok titizdir

Temizlik konusunda oldukça hassas olan başak, hem özel hayatında hem de bulunduğu iş ortamında temizliğe önem verir. Hayatındaki temizliği doğru arkadaşlar seçerek yapar. Belirli sürelerle çevresindeki kişileri sorgular ve bazılarını hayatından çıkarır. Evinde, iş yerinde oldukça titizdir. Tüm temizlik ürünlerinin adını bilir, başaklar tozların en büyük düşmanıdır. Başak burcu etkilemenin yolları 3. maddesi, kişisel temizliğine ve evinin düzenine dikkat et. Başak burcu birini evine davet ettiğinde, düzenli bir evin olduğunu göstererek artı puanları toplayabilirsiniz.. Kişisel bakımınıza önem verdiğinizi sık sık dile getirebilir, başak burcunun, özel olarak tercih ettiği bir marka olup olmadığını öğrenerek ortak nokta yakalayabilirsiniz.

Güzel giyinmeyi bilmelisiniz

Başakların giyim kuşama önem verdiği bilinir. Renk uyumuna, kıyafetlerin dokusunun uyumluluğuna ve estetik duruşa dikkat ederler. Zor beğenen yapıları gereği alışveriş yaparken satış temsilcilerini zorladıkları da olmuştur. Marka severler ve şıklık için yüksek meblağlarda para harcayabilirler. Başak burcuyla alışverişe gitmeye ne dersiniz? Lakin onun çok ayrıntıya takılmasına, kararsızlığına anlayışla yaklaşman gerekecek.

Başak burçları gelenekçidir

Başaklar oldukça meraklıdır, yeni bilgiler öğrenmeye bayılırlar. Başakların tipik özelliklerinden biri geleneklerine bağlı olmalarıdır. Başaklara değer verdiğiniz gibi, ailesini ve geleneksel düşünce yapısını kabul etmeniz gerekir. Aile bireylerinden biriyle tanışmanız, ailesiyle iletişim halinde olmanız başakların hoşuna gider.

Zor zamanlarında yanında olun

Başak burcu etkilemenin yolları son maddesi, vesveseli hallerinde onların yanında olduğunuzu hissettirmenizdir. Hastalandıklarında motivasyonları çabuk düşer, hayattan kopmaya başlarlar. 1 haftada geçen grip gibi hastalıklarda bile çevresindekilerden büyük ilgi ister.Hastalandıklarında onların endişelerini anlayışlı karşılayın ve onları motive edecek cümleler kurun. Kendisine iyi hissettirdiğiniz için size ayrı bir yakınlık duyar.

Diğer burçlarla ilgili makalelerimiz de şunlardır:

Burçlara göre hediye seçimi için hazırladığımız makaleye de BURADAN ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder