Terazi Burcunu Etkileme Yolları

  • 11 Ağustos 2017
  • 815 kez görüntülendi.
Terazi Burcunu Etkileme Yolları

22 Eylül, 23 Ekim tarihleri arasında dünyaya gelen Terazi burçları, sonbaharın durgunluğunu ve naifliğini taşır. Venüsün çocukları, güzelliğin ve estetiğin temsilcileridir. Hava grubudur ve öncü burçlar arasında yer alır. Girişimcilik ruhları oldukça gelişmiştir, proje başlatmak, fikir sunmak terazilerin işidir. Terazi bir sevdiğiniz olsun istiyorsanız onun estetik bakış açısına uymanız gerekiyor. Görüntüleriyle dikkat çeken terazileri, yine görüntüsüne dikkat eden başka biri etkileyebilir. Terazi burcunu etkilemenin ilk adımı, güzel ve bakımlı olmaktır. Fazla kilolarınızdan kurtulmalısınız, sporla iç içe bir hayatınız olmalı. Saç bakımı ve tırnak temizliği terazilerin gözünden kaçmaz. Onun karışışına asla makyajsız çıkmamalısınız.

Terazi burcu, güzel sanatlara oldukça düşkündür ve bu konuda oldukça yeteneklidir. Sanatın her dalında başarılı bir teraziyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Spor, el sanatları, resim, dans alanlarıyla ilgilenen terazileri etkilemek istiyorsanız, onun kayıtlı olduğu kursa katılmanızı tavsiye ederiz. Hangi sanat dalıyla ilgilendiğini öğrenin ve o sanatla ilgili biraz araştırma yapın. İletişim kurarken bu bilgileri kullanırsanız terazinin dikkatini kolaylıkla çekersiniz. Terazi burcu, sanatla uğraşan birini hep özel görmüştür.

Toplum içinde kibar ve centilmen olmalısınız

Terazi burcu etkilemenin yolları diğer maddesi, düşünceli ve kibar olmaktır. Teraziler karşısındakilere anlayışlı, nazik davranırlar. Bağırmaktan ve kavgadan hoşlanmazlar. Didişerek anlaşma felsefesi onlara uygun değildir. Küfreden, kaba konuşan, iletişim kurduğu kişiye anlayışsız davranan birinin teraziyi etkilemesi nerdeyse olanaksızdır. Terazi burçlu birine bol bol iltifat edin, ince ayrıntıları gözden kaçırmayın, centilmenlik gösterin ve puanları kapın.

Terazi burcuna sürprizler hazırlamalısınız

Terazi romantizmi ve sürprizleri çok sever.  Çok pahalı bir mücevherle mutlu edemediğiniz bir teraziyi, küçük bir çiçekle bulutların üstüne çıkarabilirsiniz. Şiirden küçük bir dörtlük, sözleri aşk kokan romantik bir şarkı, sıcak bir gülümse terazinin hayır diyemeyeceği ayrıntılardır. Sahilde mumlarla süslü bir restorantta sürpriz bir yemek ayarlayabilirsiniz. Tüm ayrıntılar düşünülmüş bir yemekte terazinin gönlünü rahatlıkla çalabilirsiniz.

Terazi burcunun katı düşünceleri bulunmaz

Terazi burcunun kesin ve kati kuralları yoktur. Bir derneğe üye olması, siyasi bir partinin peşinden koşması küçük bir ihtimaldir.  Hayatı tam ortasından yaşamayı hedefler, kimsenin etlisine sütlüsüne karışmaz. Genelde siyasi konularında, inanç kalıplarına karşı tarafsız kalmayı tercih eder, bu yüzden sizin katı bir inancınız ya da düşünceniz onu korkutacaktır. Onun yanında tehditkâr, kesin kurallar içeren konuşmalar yapmamalısınız. Ayrıca onu bir düşünceye dâhil etmek için zorlamamalısınız.

Plan yaparken terazi burcunun fikrini alın

Terazi burçları iyi bir arkadaş ve iyi bir ortaktır. Bir plan yapalım dediğinizde bencilce davranmaz ve herkesin memnun kalacağı bir plan yapar ya da yapılan plana uyum sağlar. Terazi burcu etkilemenin yolları 3. maddesi, ikinizin ortak hobisi olan bir etkinlik bulmaktır. Beraber mutlu, huzurlu zamanlar geçirebilir, ruhen yakınlaşma hissedebilirsiniz. Önceden tüm ayrıntılarını düşündüğünüz plana, terazi eşlik edecektir ancak sizin yönetici tavrınız onu rahatsız edebilir.

Terazi burcunun gönlünü almak zordur

Teraziler, kırılgan ve alıngandır, bu yüzden ağzınızdan çıkanı iki kere düşünmelisiniz. Küsen bir terazinin gönlünü almak kolay olmayacaktır. Kararsız yapısı size zorlayabilir ancak onun karar almasına yardımcı alarak bu kararsızlık durumunu çözebilirsiniz. Çok ısrarcı olmak yerine öneriler sunarak beklemelisiniz, teraziler içinden uygun olan seçeneği bulacaktır.

Terazi burcu estetiğe dikkat kesilir

Flörtçü yapısıyla dikkat çeken terazilerin aklı çabuk karışabilir. Güzel ve estetik gördüğü kişilere dikkat kesilebilir. İşte bu noktada da sizin birbirinizle olan bağınız çok kuvvetli olmalı. Birbirinize saf sevgiyle bağlanmayı başardığınızda aşkı sizde tekrar tekrar yaşayacaktır. Terazi burcu etkilemenin yolları arasında son tüyomuz, siz olun, samimi olun, kendinizi olduğunuz gibi gösterin. Sizdeki güzellikleri gördüğünde aşk kaçınılmazdır.

Diğer burçlarla ilgili makalelerimiz de şunlardır:

Burçlara göre hediye seçimi için hazırladığımız makaleye de BURADAN ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. güncel tracker dedi ki:

    çok mantıklı geldi bana bir terazi burcu olarak.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder