Yengeç Burcu Etkilemenin Yolları

  • 27 Şubat 2017
  • 387 kez görüntülendi.
Yengeç Burcu Etkilemenin Yolları

22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasında doğan ve ay gezegeninin etkisi altında olan yengeç, su grubunun öncü burcudur. Karşı cinse karşı oldukça naziktir ve ona hassas davranır. Merhametli yanları oldukça göz önündedir, yoksul birini gördüklerinde, yardım etmeden yoluna devam etmezler. İnsanları kırmamak için oldukça ince düşünürler. Tüm su grubu burçlarda olduğu gibi yengeçler de oldukça hayalperesttir. Realiteden çok hayallere önem verirler. Yengeç burcu etkilemenin yolları yazısı sayesinde ilgi duyduğunuz kişinin gönlünü on ikiden vuracaksınız.

Yengeç burçları ailesine çok düşkündür

Yengeç burçları genellikle orta boylu, gür saçlı ve balıketlilerdir. Denizi, şelaleleri, gölü hatta yapma yapay havuzu bile gördüklerinde mutlu olurlar. Su onlar için hayattır ve iş ortamından çıktıktan sonra kendilerini sahile atarlar. Eğer bir yengeci tavlamak istiyorsanız deniz gören bir mekânda bir şeyler içmeye davet edin. Ona denizi ne kadar sevdiğinizi onsuz yaşamayacağınızı söyleyin. Yengeç burcu, ailesine çok düşkündür ve ailesini koruma amacı güderler. Yengeci sinirlendirmenin en kolay yolu, ailesi hakkında eleştiride bulunmaktır. Çılgına döner, sizinle arasına mesafe koyar hatta o da sizin ailenizi eleştirir.

Yengeç burcu değerlerine sıkı sıkıya bağlıdır. Değerlerinden biri de vatanıdır, yaşadığı ülkeyi ve şehri çok sever. Yaşadığı şehri çok mecburi bir durum olmadıkça değiştirmezler. Yengeç burcunu etkilemek için, yurt sevgisinden sık sık bahsedin. Yurdunu övün, özelleştirin hatta tutkuyla bahsedin.

Küçük hediyeler onlar için çok şey ifade eder

Yengeç burcu etkilemenin yolları notlarınıza yengeç burcuna hediye almayı eklemelisiniz.  Bir gemi maketi, suyu temsil eden bir tablo, üstünde birkaç anlamlı cümle yazan bardak armağan edebilirsiniz. Hediye vermenin en güzel yanı, o objeyi her gördüğünde sizi hatırlamasıdır. Hediyeniz, bilinçaltına mesaj gönderir ve sizi gün içinde hatırlamasını sağlar. Yengeç burçlarının yardımsever yapısını değerlendirerek onunla yardım kuruluşlarına ziyarete gidebilir, yardımlaşma etkinliklerine katılabilirsiniz. Sizin yardımlaşmayı seven ruhunuza hayran kalacak ve sizi kendine yakın hissedecektir.

Yengeç burcu duygusaldır

Yengeç burcunun duygusallığı dillere destandır. Şiir ve slow müzikleri severler. Sevdiği şairden bir şiir okuduğunuzda, güzel sesinizle bir şarkı söylediğinizde size hayran olmasını sağlarsınız. Düşünsene diye başlayan cümleler kurun ve hayal ettiklerinizi onun da hayal etmesine izin verin. Kendisiyle aynı frekansta birini bulduğu için size sıkı sıkıya bağlanacaktır.

Yengeç burcu kaybetmekten korkar

Yengeç burcuyla birlikte olmak istiyorsanız onun kuşkucu yanını idare etmeniz gerekir. İlişkisi güzel gitse de hep bir kuşkuyu içinde taşır. Sevginizi sorgular, mutluluğunu test eder. Bu yüzden size sınavlar hazırlar, sorular sorar. Yengeç burcunu etkilemenin yolları, onun kuşkusunu her seferinde alt etmektir. Onu sevdiğinizi yorulmadan söyleyin, onu öpücüklere boğun, ilgi gösterin. Yengecin şüpheci tavrı, sadece değer verdiklerinin elinden gideceği korkusudur, bu durumu anlayışla karşılayın.

Kuşkucu yengeçleri sevgiyle yola getirin

Sahip olduklarını korumak isteyen yengeçler, kıskanç ve sahiplenicidirler. Sizin başkası tarafından beğenilmeniz onu çılgına çevirir.  Kıyafetinize hatta gittiğiniz yere bile karışabilir. Yengeç erkeği ve kadını, hayatındaki kişiye güvense de kuşkucu yanını bir tarafa bırakamaz. Yengeç sevgiliniz olacaksa telefonunuzda ve sosyal ağ hesaplarınızda onları şüphelendirecek bir şey olmamalı. Yengeç burcu aynı zamanda değişken duygular içinde olduğu için, ruh durumlarındaki dalgalanmaları ılımlı karşılamanız gerekir. Melankolik tavırlarını ortaya çıkardıklarında onlarla dertleşin, neşeli zamanlarında beraber doyasıya eğlenin. Her ilişkinin en büyük sihri, iki kişinin beraberken çocuklaşmasıdır, unutmayın. Sevgi dolu bir hayat dileriz.

Diğer burçlarla ilgili makalelerimiz de şunlardır:

Burçlara göre hediye seçimi için hazırladığımız makaleye de BURADAN ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder