Aslan Burcu Erkeklerinin Bütün Bilinmeyen Özellikleri

  • 03 Mayıs 2022
  • 567 kez görüntülendi.
Aslan Burcu Erkeklerinin Bütün Bilinmeyen Özellikleri

Gösterişe önem veren aslan burcu erkeklerinin özellikleri nelerdir? Fiziksel olarak kendilerine dikkat eden aslan burcu erkeği sürekli gözlerin üzerinde olmasını ister.

Bu yüzden giyim tarzı yanı sıra, fit vücuda ve değişik saç şekillerine sahip olmak ister. Kafa yapısı olarak dikkat çekici olurlar ve yüz hatları oldukça belirgindir.

 

Aslan Burcu Erkeklerinin Bütün Özellikleri

Her dedikleri olsun ister, bir organizasyonda her zaman 1. isim olmak isterler. Ani sinirlenen, baskıcı tiplerdir.

Her zaman dediğim dedik kişiler olup, kendi dediği olmadığında karşısındakine düşünmeden zarar verebilecek yapıya sahiptir.

 

Aslan Burcu Erkekleri Nasıl Kadınlardan Hoşlanmaktadır?

Aslan burcu erkeği sürekli kendi sözünü dinleyen, yönlendirebileceği, kendisinin söylediği sözleri yerine getirecek kadın tiplerinden hoşlanmaktadır. Eğer partnerine bir sürpriz veya fedakârlık tarzı bir şey yaptıysa mutlaka bunun karşılığının en kısa zamanda almak ister. Aslan burcu erkeği partnerine istediği her şeyi yaptırmak ister.

 

Aslan Burcu Erkeklerinin Olumsuz Tarafları

En belirgin özelliği bencil, dediğim dedik ve emir veren davranışlar sergilemesidir. Kendini aşırı derecede beğenir ve kendi gibi görmediği kişilere önem vermez. Sürekli 1. kişi ve iktidar tarzında emir veren taraf olmak ister.

 

Aslan Burcu Erkeklerinin Olumlu Tarafları

Zeki ve yaratıcı zekâlara sahiptir. Yardım etmeyi sever, düşkün kişilerin her zaman yanında olurlar ve yaptıkları yardımı herkesin bilmesini isterler. Gururlu kişilerdir, her işlerini kendileri yaparlar. Sorumluluk sahibi kişiler olarak bilinirler.

 

Aslan Burcu Erkeklerinin Genel Olarak Diğer Özellikleri

İçten, sevecen ve karşı tarafı kırmak istemeyen davranışlara sahiptir fakat söylediği olmadığı zaman birden ters dönerek sinirli bir hal alırlar. Sinirleri kısa sürer fakat bu süre içerisinde karşısındakine sözlü olarak zarar verebilmektedir. Ardından gönlünü almasını bilir. Koç burcu gibi lider, iktidar ve dediğim dedik özelliklerine sahiptir.

Bu yüzden en anlaşamadığı burç her zaman Koç olarak bilinmektedir. Zekâsını kullanarak her türlü zor işin altından kalkmayı bilirler.

 

Hiç bir zaman başladıkları işi yarım bırakmazlar ve zor işleri zekasıyla kısa sürede çözmesini bilirler. Aslan burcu erkekleri her zaman kendilerini öven ve kendilerine ilgi gösteren kişileri severler.

Övülmek için her şeyi yaparlar. Sinirlendiği zaman kısa sürede kendine gelirler, kin tutmazlar, siniri kısa sürede geçer. Gezmeyi, eğlenmeyi çok severler sürekli bir yerlere gitmek isterler.

Evde oturmak, TV izlemek, kitap okumak vs. onları için değildir. Aslan burcu erkeği her zaman aktif olmak, gezmek, eğlenmek ve vakit geçirmek ister.

 

Dostluğa önem verirler, kendisine zıt gitmeyen kişileri yanından ayırmazlar. Kendi düşüncesine önem veren, dediğini yapan arkadaşlarının her zaman yanında olurlar.

Merhametli ve yardım sever kişilerdir. Fakat yardım yaptıklarını herkesin görmesini isterler, bu küçük bir olumsuz özellik olarak eklenmiştir.

Aileden daha çok arkadaşlara önem verirler genel olarak arkadaşlarıyla vakit geçirmek onlara daha iyi gelir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder