Aslan Burcu Kadınlarının Özellikleri Nelerdir

  • 02 Mayıs 2022
  • 452 kez görüntülendi.
Aslan Burcu Kadınlarının Özellikleri Nelerdir

Aslan Burcu Kadınları Hakkında Ayrıntılı Bilgiler

Burçlar, karşımızdaki insanın karakteristik özelliklerini tanımak adına önemlidir.

Örneğin bir hediye alırken, gönlünü almak istediğimizde ya da önemli bir konuda tartışırken özellikle kadınlar burçlarının özelliğini çokça gösterirler.

Aslan burcu da 23 Temmuz ile 22 ağustos arasında doğanların burcudur aslan. İşte aslan burcu kadınlarının özellikleri ve fiziksel yansımaları.

Aslan Burcu Kadınlarında Saçlar ve Gözler Dikkat Çeker

Aslan burcu kadını söz konusu ise saç ve gözler ilgi odağıdır. Çünkü aslan burcu kadınların yeleye benzeyen, gür ve güzel saçları, derin bakışlara sahip sözleri vardır. Yüz hatları ise yuvarlak ve genellikle dudak kısımları dolgundur.

Kolaylıkla âşık olunası olan aslan burcu kadınları çoğu zaman kısa ya da orta boylu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Genellikle farklı bir moda anlayışı olan aslan burcu kadınlarının kendilerine has bir giyim tarzı bulunmaktadır.

Aslan Burcu Kadınları Kendine Güvenen ve Mükemmeliyetçi

oldukça akıllı olmaları ile bilinen aslan burcu kadınları aynı zamanda kendilerine hayran bırakan bir özgüvene de sahiptir.

Her şeyin en iyisini isteyen bu kadınlar, kolay kolay âşık olmazlar. Aynı zamanda arkadaş seçimi konusunda da oldukça seçici davranırlar. İstediklerini her zaman bilir ve buna göre bir yol çizerler.

Ateşli ve gösterişli bir kadın olmayı her zaman başaran aslan burcu kadınları için fiziksel ilişki çok önemlidir. Her zaman ön planda olmayı ve beğenilmeyi severler.

Ayrıca gece hayatı konusunda da bir hayli heyecanlıdırlar.

Ortamda tüm gözleri üzerine toplamayı başarırlar ve bundan büyük bir haz duyarlar.

 

 

Aslan Burcu Kadınları Maceracıdır ve Yeniliği Sever

aslan burcu kadının en önemli özelliklerinden biri de değişime açık olmalarıdır. Aynı zamanda yeni yerler görmeye ve yeni insanlarla tanışmaya bayılırlar. Her zaman canlı, hareketli ve akıllı bir kişiliğe sahiptirler.

 

Konuşmaları ile bir erkeği kolaylıkla kendilerine âşık edebilirler. Ancak özgürlüklerine aşırı düşkündürler. Özgürlüklerine ket vurulduğunu düşündükleri anda gözleri hiçbir şeyi görmez.

Disiplin konusunda da hâkimiyeti seven aslan burcu kadınları, emretmeyi ve odak merkezi olmayı severler. Ancak âşık olduklarında her zaman sadık olmayı tercih ederler.

Dilerlerse özgürlüklerini tek bir adam uğruna dahi feda edebilirler.

Aslan Burcu Kadınları Kıskançlıktan Hoşlanmazlar

Aslan burcu kadınlarının âşık oldukları erkek için yapmayacakları şey yoktur. Asla aşklarından vazgeçmek istemezler. Ancak aslan burcu bir kadınla aşk yaşayan bir erkeğin evlendikten sonra da görevleri bitmez.

Her zaman onu ne kadar sevdiğini ve ona layık biri olduğunu göstermek zorundadır. Aslan burcu kadını aşkının her daim taze kalmasını ister.

 

Ancak kıskançlık aslan burcu kadınlarının nefret ettiği bir olgudur. Ayarı kaçan bir kıskançlık bu burçtaki kadının kaybedilmesine yol açabilir.

Ayrıca aslan burcu kadını oldukça cömerttir. Para aslan burcu kadınları için yalnızca bir araçtır.

Ayrıca sorumluluklarını her zaman bilirler ve gururlu davranmaktan da ödün vermezler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder