Yay Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? Geniş Açıklama

  • 01 Mayıs 2022
  • 498 kez görüntülendi.
Yay Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? Geniş Açıklama

Yaylar sonbahar-kış mevsimi çocuklarıdır. Her ne kadar soğuk aylarda doğmuş olsalar da içlerinde her an patlamaya hazır bir volkan taşırlar.

Çünkü yaylar bir anda değişiklik gösterebilirler. Bu sebeple yay burcu kadınının özelliklerinin başında değişkenlik gelir.

Yay Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Yay kadınları ateş grubunun bir üyesidir. Bu grubu Koçlar ve Aslanlar ile birlikte paylaşır. Gezegeni ise iyilik, bolluk ve bereket getiren gezegen Jüpiter’dir.

Evini ise kültürü felsefeyi akademik başarıyı, keşfi ve uzakları temsil eden 9. evdir.

 

Yay Burcu Kadının Fiziksel Özellikleri

Yay kadınlarının saçları kendi zihinleri gibi karmaşıktır. Her bir saç telleri ayrı maceralara yol almak ister gibidir. Gözleri her bilgiyi içine hapsetmek ister gibi iridir.

Dudakları dolgun bir yapıya sahiptir. Orta boyludurlar. Tebessümleri dikkat çekicidir. Rahat hareket edemeyecekleri kıyafetleri giymezler. Spor giyinmeyi tercih ederler.

Modayla pek ilgilenmezler.

Yay Burcu Kadının Karakter Özellikleri

Yay kadınları ateş burcunun bir üyesi olmanın getirisiyle fedakâr, meraklı ve cesur kişilerdir. Herhangi riskli bir durumla karşılaştıklarında kendilerini feda etmekten kaçınmazlar.

Araştırmak, gezmek ve yeni şeyler öğrenmek yay kadınının vazgeçilmez tutkuları arasındadır. Bulundukları yerden başka bir yere gitmeyi hep çok severler. Seyahat etmek yay burcu kadının özelliklerinin başında gelir.

Yay Burcu Kadının Gönül İlişkileri

Yay kadınları özgürlüğüne çok düşkündür. Bu sebeple ilişkilerinde aradığı en önemli özellik karşı tarafın kısıtlayıcı olmamasıdır. Karşı taraf önüne engeller koyarsa yay kadını o ilişkiyi devam ettiremez. İlişkilerinde aradığı diğer bir özellik güvendir.

Güvenmek ve güvenilmek ister. Yay kadınlarının ilişkide en iyi olduğu burçlar yine ateş grubundan olan Koç ve Aslan erkekleridir.

Yay kadınları duygusallıktan ve aşırı bağlanmaktan hoşlanmadıkları için su grubu burçları olan Yengeç, Kova ve Balık erkeklerinden uzak durmayı tercih ederler.

Yay Burcu Kadınının Kariyeri

Yay kadınları en çok hareket edebilecekleri, yeni bilgiler öğrenebilecekleri, araştırabilecekleri meslekleri yapmayı severler.

 

Masa başı bir işte çalışmak yay burcu kadınının özellikleri arasında değildir. Örneğin; gezgin, gazeteci, oyuncu gibi meslekler göz önünde olmayı seven yay kadınlarının tercih ettiği mesleklerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder