Koç Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? Geniş Anlatım

  • 01 Mayıs 2022
  • 566 kez görüntülendi.
Koç Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? Geniş Anlatım

Koç Burcu Kadını Hakkında Ayrıntılı Bilgiler

Burçların insan özelliklerini şekillendirdiği ve davranışlar üzerinde etki yarattığı bilinmektedir.

Bu sebeple insanların gelecek adına bilgi edinme isteği ve geleceği kontrol altında tutma çabası burçlara olan ilgiyi güçlü kılmıştır.

Burçlar ile ilgili yapılan araştırmalar kadın ve erkeklerin doğum tarihleri ve saatleri aynı olduğunda bile farklı karakteristik özelliklere sahip olduğunu belirtmektedir.

 

Dolayısıyla kişilerin sahip oldukları burçlar hakkında önceden edinilen bilgiler insanlar arası ilişkilerin sorunsuz ve daha kolay olmasını sağlamaktadır.

Kardeşiniz, dostunuz, arkadaşınız, ebeveyniniz, sevgiliniz, eşiniz, evladınız ya da patronunuz her kim olursa olsun insanlarla ilişkilerinizde onların burçlarını bilmeniz aranızdaki ilişkiyi sağlıklı ve kuvvetli tutacaktır.

 

Koç Burcu Kadınının  Bilinmeyen Özellikleri

Zodyakta ilk burç olan Koç enlerin burcu olmasıyla bilinmektedir. Özellikle koç burcu kadını her ortamda en çekici kadınlar arasında gösterilmektedir.

Bunun yanı sıra koç burcu kadınları erkeklerin anlamakta zorlandıkları kadınların başını çekseler de çekicilikleri ile erkeklerin başını döndürdükleri için her zaman erkekler tarafından tercih edilen konumlarını korumaktadırlar.

Koç Burcu Kadınlarının Fiziksel Özellikleri

Koç burcu kadını seksapalitesi ile herkesin başını döndürmeyi başarabilir. Özellikle kıvırcık saçlı olmaları ile bilinmektedirler. Aslında tam olarak Türk kadını özelliklerine sahiptirler. Yani genellikle ne çok zayıf ne de kiloludurlar.

Bunun yanı sıra ne çok uzun ne de çok kısa boyludurlar. Kadınsı özelliklerini ön plana çıkarmakta başarılıdırlar. Geniş omuzlara sahip olan koç burcu kadını erkeğin gözünde güçlü bir görüntü oluşturmaktadır.

Koç burcu kadını genellikle kızıl ya da açık ton saçları tercih eder.

Özellikle kızıl tam onların rengidir, her ton kızıl saç onların cazibesine cazibe katar. Yine kırmızı renk onların seksapelitesini her zaman güçlü tutar.

Koç Burcu Kadınlarının Kişisel Özellikleri

Koç burcu kadını yönetmeyi sever. Her işte ön planda olmayı ve en önde gitmeyi ilke edinir. Her ne kadar dik başlı oldukları söylense de erkekler onların seksapelitesini gördüklerinde dik başlı olmalarını önemsemezler. Gözlerinin güzelliği ve güzel bakmaları ile bilinirler. Bir bakışları erkeklerin aklını başından almaya yeter.

Koç burcu kadını müdahaleci olmayı sever ve her işi kendi başına yapmaktan hoşlanır. Koç burcu kadını kendine her zaman güvenir ve her işin üstesinden gelebileceğini bilir. Zeki olmalarının yanı sıra eğlenceli olmaları ile de bilinirler.

Kin tutmayı sevmeseler de bazen davranışları ve söyledikleri ile ortamı germekten hiç çekinmezler.

Hayatta güçlü bir duruş sergilerler. Sevdikleri her şeyin peşinden sonuna kadar giderler. Liderlik yanları güçlüdür ve kontrol etmeyi severler. Eğlenmeyi ve kaliteli vakit geçirmeyi severler.

Koç Burcu Kadınlarının İyi Anlaştığı Burçlar

Koç burcu kadını için aslan, yay veya ikizler burcuna sahip kişiler ile dostluk ya da arkadaşlık kurmak en doğru tercih olacaktır. Aslında koç kadını saman alevi gibidir. Bir anda parlasa da kısa sürede normal haline geri döner. Bu sebeple koç burcu kadınının bu özelliğini bilen her burçtaki insan koç burcu kadını ile güzel ilişkiler kurabilir.

Koç Burcu Kadınlarının Aşk Hayatı

Koç burcu kadını aşkta tutkuludur. Ancak erkek üzerinde egemenlik kurmayı sever. Eğer bir koç burcu kadınını kendinize aşık etmek istiyorsanız her zaman onun huyuna gitmeniz gerekir. Çünkü koç burcu kadını dik başlı ve otoriter erkeklerden hoşlanmaz. Koç burcu kadını ilişkide hassas bir yapı sergiler. İlgi görmeyi sever ama kendisi çok ilgi göstermez. Kıskançlığı çok yüksek seviyededir. İlişkisinde sadakat ister ve eğer sadakat bulamazsa hemen ilişkiyi sonlandırır. Güçlü yanlarını ön plana çıkarmayı sever.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder