Koli bandı lekesi nasıl çıkar?

Koli bandı taşınma sırasında eşyaları korumak ve paketlemek için en çok kullandığımız yapışkan türüdür. Lakin eşyaların üzerinde kötü görüntü oluşturan bir iz bırakırlar. Zahmetsiz şekilde koli bant izlerini nasıl temizleyeceğinizi biliyor musunuz?

Bant lekeleri temizlemek için aseton, tiner veya solvet tarzı kimyasal maddeleri kullanmanızı kesinlikle önermiyoruz. Bu tarz malzemeler ile eşyalarınızı silip temizlime sırasında size faydadan çok zarar verecektir. Onun yerine yapışkan izini ısıtarak temizlemenizi öneriyoruz.

Koli bandı lekesini temizleme:

Bu yöntem %100 denenmiş ve etkili bir yöntemdir. Saç kurutma makinesini “fön” iz olan bölgeye en düşük seviyede bir kaç dakika tutun. Lekeli bölge iyice yumuşadıktan sonra ıslak bez “mikro fiber bez daha iyi olur” yardımı ile iyice silip tertemiz yapabilirsiniz.

Not: Saç kurutma makinesin sıcaklık ayarına çok dikkat edin fazla sıcaklık eşyalarız zarar verebilir. Düşük ısılarda kullanınız.

Yok, ben yukarıdaki yöntemi denedim çıkmadı diyorsanız size bir ürün tanıtacağım. Üretici firmanın açıklamasına göre, çok eski 4,5 senelik eski kurumuş etiket ve bant tarzındaki lekeleri bir kaç saniyede temizlediğini iddia ediyorlar. Denediğim bir ürün değildir sadece onların yaptıkları tanıtıma dayanarak size tavsiyede bulunuyorum.
Ürüne gittigidiyor.com sitesinden 42,30 TL almanız mümkündür. NIGRIN YAPIŞKAN VE ETİKET LEKE TEMİZLEYİCİ ürününe BURADAN ulaşabilirsiniz.

7 Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.