İPUÇLARIM

Laminat Parkenin Kalitesi Nasıl Anlaşılır ?

Laminat Parkenin Kalitesi Nasıl Anlaşılır ?

Laminat parkenin kalitesini görsel olarak anlamanız neredeyse mümkün değildir. Bu tip parkelerde kaliteyi belirleyen temel unsur devir sayısıdır. Laminat parkenin devir sayısı parke üzerinde yer alan koruyucu tabakanın dayanıklılığını temsil eder.

İş yerine laminat parke seçecekseniz devir sayısı oldukça önemlidir. Uzun ömürlü olanları tercih edin. Evinize döşemek istediğinizde bu kadar ince detaya gerek yok. Ayrıca nereye olursa olsun laminat parkeyi kataloga bakarak değil canlı canlı görerek seçiniz. Yüzeylerde birleşme kısımları, boşluklar falan hep önemli unsurlardır. Piyasada yerli ürünlerin yanı sıra Çin’den gelen malzemelerde yer alır. Olabildiğince kaliteli yerli ürünleri tercih edin.

Laminat parkeyi aldıktan sonra herhangi bir durumda iletişime geçebileceğiniz, teknik destek alabileceğiniz bir firmadan alın. Önünüze gelen yerden almanızı tavsiye etmiyoruz. Bilinçli tüketici olmakta fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. cafe sedir dedi ki:

    Laminant parkede işçilik oldukça önemlidir, çünkü laminantlar dizilirken zemin düzeltilmezse, ilaç kullanımı homojen olmazsa ileride sıkıntılar başlar. Aslına bakarsanız her konu için öncelik işçiliktir. Eğitimli kişi işini doğru yapar ve kendini otokontrol ile denetler.

  2. berjer dedi ki:

    laminant parkede en önemlu husur montajdır. vede parke altında kullanılacak malzemeler kullanım kalitesini arttıracak kanımca.

  3. evden eve nakliyat adana dedi ki:

    çok teşekkür ediyorum hocam güzel bilgiler.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.