Balık Burcu Erkeğinin Bütün Bilinmeyen Özellikleri

  • 03 Mayıs 2022
  • 753 kez görüntülendi.
Balık Burcu Erkeğinin Bütün Bilinmeyen Özellikleri

Balık burcu erkeğinin fiziksel en belirgin özelliği saçlarıdır. Balık burcu erkeği genelde kıvırcık veya dalgalıdır. Saç renkleri ise genelde koyudur.

Gözleri ön plandadır, bakışları ile dikkat çeker, yüz hatları yuvarlak ve topludur fakat simetriktir.

 

Balık Burcu Erkeği Bütün Özellikleri

Yani ağzı burnu ve çenesi uyum içindedir. Balık burcu erkeği kolay kilo alır, her daim yediklerine dikkat etmesi gerekir. Bir diğer olumlu özellikleri ise moda konusunda iyi olmalarıdır.

Giyinmesini bilir ve modayı takip ederler. Rahat giyinmeyi severler.

Balık burcu erkeği özellikleri diğer tüm burçlardan farklıdır.

 

Balık Burcu Erkeğinin Kişilik Özellikleri

Balık burcu erkeğini hayalperest ve macera sever olarak tanımlayabiliriz. Hayatının her döneminde ve her alanında derin hayaller kurar.

Kimi zaman hayatın gerçekliğinden uzaklaşır. Balık burcu erkeği hayalleri ve duyguları ile yaşar.

Duygusallığı ile dikkat çeken erkeklerdir. Bir diğer özelliği ise nazik ve beyefendi olmalarıdır. İnsanları kolay kolay kırmazlar, fakat çok sinirlendiklerinde karşısındaki kişiyi yakıp yıkabilir.

 

Fakat bu durum sadece kelimeleri yanlış seçmesinden kaynaklanır. En güzel özelliklerinden biri ise her ortama ve duruma uyum sağlayan bir burç olmasıdır.

Onun uyumsuz olduğunu söyleyen insanlar yanılır. Çünkü sadece istemediği ortamlarda uyumsuz davranır.

Genelde iyimserdir. Kötülük yapmaz ve yapanları sevmez. Etrafındaki herkes iyi olsun ister, hep olumlu düşünür, karamsarlık ona göre değildir. Herkesi kendisi gibi zanneder.

Genel olarak erkekleri düzensizdir.

 

Balık Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Düzen sevmezler. Bütün balık burçları bu şekildedir diyemeyiz fakat geneli böyledir. Sorumluluk almayı ve sorumluluk atına girmeyi sevmez. Kendini kısıtlanmış gibi hisseder, özgürlüğüne düşkündür ve kafasına göre hareket etmeyi sever.

Eğer çok baskılanır ve kısıtlanırsa mutsuz olur. Balık burcu erkeği çıkarcı ve art niyetli değildir. Fakat her insana kolay kanar, inanır.

Buda olumsuz bir özellik olarak kendisine geri döner çünkü kandırılmaya ve kullanılmaya müsait bir yapısı vardır.

 

Çünkü hassas bir yapıya sahiptir. Hem özel hayatında hem iş hayatında kolayca inanmaya müsaittir. Balık burcu erkeği çoğu zaman tembeldir ve çok çaba sarf etmez, yaptığı ufak işleri abartır, çok duygusaldır ve yaşanan tüm olaylardan kolaylıkla etkilenir.

Olumsuz gördüğü olaylar karşısında aniden sinirlenebilir, fakat konuyu uzatmaz. Karşısındaki insanın onu anlamamasına da çok çabuk sinirlenebilir.

 

Güzel olan her şeye sahip olmak ister, güzelliğe aşırı düşkündür. Güzel olanı her zaman satın almaya çalışır. Güzel şeyleri almak konusunda gereksiz masraflar yapabilir.

Rahatına ve konforuna çok düşkündür. Lüks mekânlara gitmeyi ve para harcamayı sever.

 

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Kadın İster?

Kendisinden daha az duygusal bir kadın ister. Romantik bir yapısı vardır. Karşısındaki kişinin romantik olmasına özen gösterir.

Balık erkeği sevgilisini hayatının merkezine getirir ve tüm dünyasını ona adar bu duruma karşılık karşı taraftan da aynı ilgiyi ve sevgiyi görmek ister.

Severse çok bağlanır ve kolay aşık olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder