Türkiye Saç Ekimi Turizmi Konusunda Büyük Rağbet Görüyor!

Türkiye Saç Ekimi Turizmi Konusunda Büyük Rağbet Görüyor!

Saç ekimi turizmi alanında Türkiye, her yıl binlerce kişiyi ağırlayarak, dünyada saç ekim merkezlerinden biri haline gelmesiyle 2022 yılında turizmi canlandırdı. 2022 yılında Türkiye sağlık operasyonlarının yanı sıra, saç ekiminde de binlerce ziyaretçinin uğrak yeri haline geldi. Peki, bu rağbet neden?

2022 Yılında Saç Ekimi Turizmi İçin Türkiye’yi Ziyaret Edenlerin Sayısı Giderek Artıyor

Türkiye, saç ekimi turizmi konusunda oldukça ucuz ve kaliteli hizmet verdiği için sıklıkla tercih edilen ülkelerden biri oldu. Hastaneler ve turizmciler iş birliği içinde hareket ederek kaliteli ve süreklilik arz eden bir hizmet sunuyorlar. Saç ekimi turizmi için Türkiye’ye gelenler hem sağlık sorunlarına çözüm buluyor hem de ülkeyi gezme fırsatına sahip oluyorlar. En iyi hizmeti vermek adına, havaalanından tercüman ile karşılayarak alma, konaklama, seyahat masrafları ve gezi rotasının dahil olduğu paketler fırsat olarak sunuluyor. Özenle hazırlanan hizmet kalitesi, sağlık turizminin 2023 yılında da oldukça yüksek talep oluşturmasına sebep olacak.

sac-ekimi-turizmi

Saçç Ekimi Turizmi

Saç Ekim Merkezlerini Ziyaret Edenlerin Saç Ekimi Turizmi Yorumları

Her geçen gün gelişerek değişen teknolojiye ayak uydurmak, uzmanlar eşliğinde çalışan hijyenik klinikler oluşturmak sağlık turizmini her geçen yıl daha da canlandırıyor. Seyrelmiş saçlarını iyileştirmek, dökülen saçların yerine yenisinin gelmesi sağlamak için binlerce kişi Türkiye’yi ziyaret ediyor. Saç ekimi turizmi için gelip ekim yaptıran kişilerin yüzde 90’ı ise operasyon sonrası ülkeden mutlu olarak ayrılıyor.

Tedavinin tam sonucu ise 1 yıllık süre sonunda görülüyor, hastalar sağlıklı ve gür saçlara kavuştuklarını ve memnuniyetleri forum sayfalarında ve kliniklerin web sitelerindeki yorumlarında belirtiyorlar.

sac-ekimi-turizmi

2022 ve 2023 Yılında Saç Ekimi Fiyatları Nedir?

Saç ekimi yaptırmak isteyenlerin, en çok merak ettiği konuların başında fiyatlandırmalar gelmektedir. Saç dökülmesine kesin bir çözüm olan saç ekimi yönteminin fiyatlandırma aşaması birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Seyrek saça yapılan saç ekimi fiyatları ile tam dökülme yaşayan hastaya yapılan saç ekimi greft sayısı farklılık göstermektedir. Ekim yapılacak bölgedeki genişlik veya darlık fiyatta değişikliğe neden olmaktadır. En iyi saç ekimi için fiyatlandırmayı belirleyen unsurlar ise şu şekilde sıralanabilir;

-Uygulama yapılan klinik

-Operasyon yapan uzman

-Tedavi yöntemi

-Tedavi süresi

-Operasyon yapılacak alanın büyüklüğü

-Belirlenen greft sayısı

sac-ekimi-turizmi

Saç Ekimi Turizmi En Çok Canlandıran 5000 Greft Saç Ekimi Fiyatı Nedir?

5000 greft ekim yaptıran bir hastaya oldukça yoğun bir saç nakli yapılması söz konusudur. Santimetre kareye düşen greft sayısının yoğunluğundan dolayı mega saç ekimi de denilmektedir. 5000 greft için klinikler ve hastaneler tarafından belirlenen ortalama fiyat 8000 TL ile 20000 TL arasında değişiklik gösterebilir. Fiyatlandırmalarda ek hizmetler, seyahat ve konaklamanın eklenmesiyle daha da artış görülebilir. En doğru ve kesin fiyatlandırma ve detaylı bilgi almak için uygulama yaptırmaya karar verdiğiniz kliniğin uzman doktoru ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kadınlarda Saç Ekimi Ne Kadar Başarılı!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder