En Uzun Süre Kalan Parfüm, Parfüm Önerileri

En Uzun Süre Kalan Parfüm, Parfüm Önerileri

Çok fazla bir şekilde parfüm sürmek parfümü kesinlikle kalıcı bir hale getirmez. Aksine hoş olmayan ve son derece ağır bir kokuya dönüşüp diğer insanları rahatsız etmesine neden olur.

En sevdiğiniz parfümün markası ne olursa olsun parfümünüzü kalıcı bir parfüme dönüştürmek için ne yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekir.

Kalıcı Parfüm İçin Parfüm Önerileri

Parfüm alırken teninize en uygun olan parfümü seçin. Bunun için açık tenli kişiler çiçeksi kokuları, esmer kişiler oryantal kokuları ve kızıl olanlar da meyve aromalarını tercih ederlerse çok daha iyi sonuçlar elde ederler.

Parfümünüzü üzerinizde kullanmadan önce mutlaka ter kokunuzun olup olmadığını, teninizde farklı bir parfümün bulunup bulunmadığını kontrol edin. Parfümünüzü kullanmadan önce en iyi sonucu almak için eğer mümkünse duş alın. Çünkü temiz bir tende parfümünüz hem çok daha güzel kokar hem de parfümünüzün kalıcılığı da artar.

Parfümünüzü gelişi güzel vücudunuza sürmeyin. En doğru olanı boyun ile ense ile dirsek içi ile de bilek ve kulak arkasına başka bir değiş ile nabız atışlarının hissedildiği bu özel noktalara parfümünüzü sürün.

Parfümünüzün kalıcılığını çok daha fazla bir şekilde arttırmak için bilhassa bel ile sırt ve göğüs dekoltenize parfümü sürün. Bu bölgelere parfümü sürdüğünüz zaman parfümün kokusu çok daha çekici bir hale gelecek ve kalıcılığı da çoğalacaktır.

Parfümün kalıcılığını neredeyse %100’e çıkarmak için yapmanız gereken parfümünüzün losyon ve nemlendirici gibi diğer yan ürünlerini de kullanmaktır. Bu sayede parfümünüzün kokusu çok daha güçlü ve çok daha kalıcı olacaktır.

Parfümünüzü mutlaka giysilerinizin üzerine bol bol sıkın. Bilhassa kazak ile atkı gibi kışlık ve kalın giysiler parfümünüzün kokusunu çok daha uzunca bir süre boyunca saklayacaktır.

Her 3 ila 4 saat ara ile parfümünüzü tazeleyin. Unutmayın kuru olan ciltlerde parfümün dayanma süresi çok daha azdır ve bu yüzden de sık sık parfümünüzü tazelemeniz gerekebilir.

Parfümünüzü kullandıktan hemen sonra kapağını sıkı bir şekilde kapatın. Çünkü kapağı düzgün bir şekilde kapanmamış olan parfümler çok bir süre sonra kalıcılıklarını yitireceklerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. aysu dedi ki:

    Yaa bana gerek yok parfunun cunku ben dogalim

    1. Hasan dedi ki:

      Aysu ne kadar doğlsn canım

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder