Yay Burcu Erkeğinin Bütün Bilinmeyen Özellikleri

  • 03 Mayıs 2022
  • 833 kez görüntülendi.
Yay Burcu Erkeğinin Bütün Bilinmeyen Özellikleri

Ateş grubunda yer alan yay burcunun diğer tüm burçlar gibi kadın ve erkekler üzerinde olan etkileri de birbirinden farklıdır. Aşağıda ayrıntılı olarak yay burcu erkeği özellikleri anlatılacaktır.

Yay Burcu Erkeğinin Bütün Özellikleri

Ondan önce genel olarak yay burcunun kadın erkek fark etmeksizin herkesin üzerinde etkisi olan özelliklerinden bahsedelim.

 

Yay Burcu Genel Özellikleri

Yay burcu 22 Kasım ile 21 Aralık tarihleri arasında doğanların sahip olduğu ateş grubu burcudur. En uyumlu olduğu, kolayca anlaşabildiği burç kovadır.

Yönetici gezegenleri ise Neptün ile Jüpiter’dir. Sabırsız, aceleci yanlarıyla tanınırlar ve kontrol altında tutulmaktan hoşlanmazlar. Yay burçları her daim enerjik, hareketli bir ruh haline sahiptir.

Bilgiye aç, sürekli öğrenme odaklı ve oldukça meraklıdırlar.

 

Yay Burcu Erkeğinin Fiziksel Özellikleri

Yay burcu erkeği fiziksel özelliklerini bilen bir kişi kolaylıkla kalabalık içerisinden yay burcunu ayırt edebilir.

Yay burcu erkekleri dolgun dudak yapısına, dağınık ve dalgalı saçlara, her daim tebessüm içinde bulunan ağız şekline sahiptir.

Mecbur kalmadıkça tıraş olmamayı seçen yay burcu erkekler kirli sakalla dolaşmaktan hoşlanırlar.

 

Yay Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri

İnsanlar tarafından sevilen yay burcu erkekleri kibar, beyefendi, nazik ve entelektüel ruhlarıyla kadınların gönüllerini kolayca fethediyorlar.

Duyarlı bir kişiliğe sahip yay burçları sevecenlikleri, insan ayrımı yapmayan eşitlikçi halleri ile çok sevilen erkeklerdir.

Aynı zamanda cömert bir yapıya sahip olan bu erkekler hayatlarındaki sevdikleri insanlara hediyeler alma konusunda oldukça elleri açıktır.

Kadınlar tarafından kötü olarak tanımlanan bir özellikleri de yay burcu erkeklerin özgürlüklerine düşkün olmaları ve yalnızlığı sevmeleridir.

 

 

Yay Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Yay burcu erkekleri aşk hayatında oldukça flörtçü bir yapıya sahiptirler. Sahip oldukları özgürlük düşkünlükleri, yalnız takılma isteği onu diğer kızlar tarafından daha dikkat çekici ve cazibeli kılmaktadır. Flörtöz olduğa kadar romantik bir yapıya sa sahip olan yay erkekleri gerçekten istediklerinde ve doğru kişiyi bulduklarında uzun vadeli ilişkiler yaşayabilirler.

Âşık olduklarını düşündüklerinde bütün kötü özelliklerinden arınarak sadık bir yapıya bürünürler.

 

Yay Burcu Erkeğinin Burç Uyumu

Yay burcu erkekleri daha çok aslan ve balık burcuna sahip ve de kendi burcundan olan kadınlarla uyumlu, uzun vadeli ilişkiler kurabilir.

Aslan burcu kadınıyla birçok yönden uyumu yakalayan yay erkekleri, sahip oldukları aynı hobi ve zevkler ile keyifli bir ilişki yürütebilirler.

Macera dolu bir yaşam sürmek isteyen, rutine binmeyen monotonluktan uzak bir hayat sürmek isteyen yaylar balık burçlarını tercih edebilirler. Yay burçları da uyumu yakaladığı burçlar arasındadır.

 

Yay Burcu Erkeğinin İlgi Alanları

Yay burcu erkekleri sosyal hayatlarını canlı tutmaktan, sürekli yeni mekânlar keşfedip eğlenmekten, farklı yerler gezip görerek farklı maceralara atılmaktan ve siyasi konuları araştırmaktan hoşlanırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder