Lambanızı Yeniden Dekore Edin, Resimli Anlatım

Lambanızı Yeniden Dekore Edin, Resimli Anlatım

Lambanız sade bir renge sahipse ya da yeni bir lamba almak istemiyor ve eski lambanızı da mutlaka değiştirmek istiyorsanız lambanıza yeni bir dekor yapmanız yeterli olacaktır.

Gerekli Malzemeler
Eski bir lamba ya da yeniden almak istiyorsanız sade bir lamba, çift taraflı bant, sıcak uhu, mandal, makas, farklı renklerde kurdeleler ile eski lambanızı ya da yeni aldığınız sade lambayı yeniden dekore edeceğiz.

Lamba Dekorasyon

lamba dekorasyon 1Kurdelenin bir ucuna çift taraflı bant yapıştırın ve bu kurdeleyi lambanızın iç kısmına bantlayın. Sonrasında kurdeleyi uzunlamasına lambanın içinden ve dışından geçirerek tüm çevresine aralıklar vererek sarın.

Sardığınız kurdele gevşek değil sıkı olmalıdır fakat parmaklarınız ile tuttuğunuzda rahatça kavrayabilecek kadar da rahat olmalıdır.

lamba dekorasyon 2Farklı renkte başka bir kurdeleyi bu sefer yatay olarak aynı hasır örer gibi bir sıra kurdelenin üzerinden bir sıra kurdelenin altından geçirerek tüm lamba boyunca sarın.

lamba dekorasyon 3İkinci kurdele tamamen sarıldığı zaman kapatma yerlerini saklamak için iki tane kurdeleyi uzunlamasına bitiş noktasına sarın.

lamba dekorasyon 4Sonra yanlamasına ilk renkteki kurdeleyi sıcak uhu ile yapıştırın. Uzun şeritler halinde yapıştırdığınızdan emin olun.

lamba dekorasyon 5Yapıştırıcı kuruduktan sonra bu kurdelelere birer kelebek düğüm atın.

İngilizce Video İle Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder