Kova Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

  • 01 Mayıs 2022
  • 664 kez görüntülendi.
Kova Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

Kova Burcu Kadınının Bütün Bilinmeyen Özellikleri

Astroloji alanının burçların biri olan Kova, birçok farklı özelliğiyle kadınlarda ve erkeklerde farklılık göstermektedir.

Fakat siz bu yazıda kova burcu kadının özellikleri ile ilgili bilgilere sahip olacaksınız.

Kova Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri

Kova kadınlarının fiziksel özellikleri arasındaki en belirgin özelliği, gözlerinin inanılmaz derece çekici olmasıdır. Bakışları her zaman uzaklara dalar fakat yine de etkileyicidir. Oldukça heyecanlı bir yapıları vardır ve bu çoğu zaman yüzlerine yansır.

Saçlarına oldukça önem verirler ve genellikle saç bakımına dikkat ederler. Alınları genellikle açıktır. Yüzlerinde çok fazla mimik hareketi yaparlar ve bu da onları çekici kılan diğer bir özellikleridir.

Dudakları ince ve biçimli, burunları ise genellikle yüzlerine oranla miniktir. Çoğu kova kadını balık etlidir ve yürüyüşleri de hoş görünümlüdür.

Kıyafet seçimi konusunda trend olan şeylere çoğu zaman ayak uydurmazlar, genellikle kendilerine özgü bir kıyafet seçimleri vardır.

Kova Burcu Kadınının Karakteristik Özellikleri

Kova burcu kadını, özgürlük meraklısı bir burçtur. Bu nedenle kısıtlanmaktan ve yersiz kıskançlıklardan hiç hoşlanmaz. Uzun süreli bir ilişkisi yada dostluğu olan bir kova kadını karşı taraftan fazla kısıtlama görmüyor demektir.

 

Oldukça kararlı ve disiplinlidir. Bir işini asla yarım bırakmaz. Fakat kimi zaman değişkenlik gösteren fikirleri vardır ancak yinede beceriklidir ve bu onu tercih edilen bir kadın haline getirir. Ruh hali çoğu zaman güler yüzlü ve neşelidir. Nadiren somurturlar.

Bu da onların ilgi çekici olmalarını sağlar. Her zaman başarılı ve cesurdur.

Yeni bir işe atılma konusunda, çoğu zaman cesaretli olur ve başarır da. Maddi anlamda, parayı saçmayı severler. Biriktirmek onlara göre değildir. Bunların yanında her zaman güvenilir ve dürüsttür. Yalandan hoşlanmazlar.

Kova Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Birçok olumlu özelliğinin arasında kova burcunun en olumsuz özelliği inanılmaz derece takıntılı olmasıdır. Bazı zamanlarda anlayışsız ve dar fikirli biri gibi davranabilir. Gelenek göreneklere pek uyumlu değildir ve çoğu zaman tam tersini yapar.

Kova Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Etkilenir?

Kova burcu kadınının bir erkekte en önem verdiği şey saygıdır. Her zaman karşısındakinden saygı bekler. Bu nedenle saygıya önem veren bir erkek onu daha kolay etkileyecektir.

Aynı zamanda önemli ve değerli olduğunu da hissetmek, sıkça duymak ister.

Şakacı erkeklerden ziyade, ciddi bir görünüm sergileyen erkeklerden daha çok hoşlanır.

Kıskanç erkekler onu itebilir bu yüzden daha anlayışlı erkeklerle daha sağlıklı bir ilişkisi olabilir.

Kova Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Kova burcu asosyal olmaktan ziyade son derece aktif bir insandır. Bu nedenle sosyal olmasını sağlayacak çeşitli aktivitelerden, arkadaşları yada ailesi ile zaman geçirmekten, gezilere yada etkinliklere katılmaktan son derece hoşlanır.

Kesinlikle ev insanı değildirler. Bunun yanında kitap okumaktan ve çeşitli bilgiler edinmekten de son derece keyif alırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder