Konvers Ayakkabı Modeli Oje Nasıl Sürülür?

Konvers Ayakkabı Modeli Oje Nasıl Sürülür?

Bu eğlenceli tırnak boyama modeli için siyah oje, kireç beyazı oje, simli metalik gri oje, şeffaf oje ve kürdana ihtiyacınız var.

Konvers Ayakkabı Modeli

konvers 1İlk önce siyah ojeyi tüm tırnaklarınıza sürün ve iyice kurumasını bekleyin.

konvers 2Tüm tırnaklarınız iyice kuruduktan sonra bu sefer yukarıda gördüğünüz gibi kireç beyazı ojeyi tırnaklarınıza yanlamasına sürüm. Daha sonra iyice kuruması için en az 20 dakika bekleyin.

konvers 3Daha sonra simli metalik renkteki ojeden büyük yuvarlak damlacıklar halinde beyaz ojenin üst tarafına karşı karşıya 6 tane nokta sürün.

konvers 4Noktacıklar da kuruduktan sonra bu sefer kireç beyazı ojenin içine sivri uçlu kürdanı batırıp ilk önce ilk iki gri noktacığa yatay olarak bir çizgi çizin. Sonrasında çapraz çizgiler çizerek en üst kısma da yine yatay çizgi çizip modeli tamamlayın.

konvers 5Sonrasında metalik noktacıkların ortasına bu sefer siyah oje ile daha küçük noktacıklar sürün.

konvers 6Daha sonra yukarıda gördüğünüz gibi U harfi oluşturacak şekilde kireç beyazı oje ile çizim yaptıktan sonra 5 dakika kadar bekleyip şeffaf ojeyi de sürüp modeli bitirin.

İngilizce Video İle Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder