Evde Tabak Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Evde Tabak Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Müthiş bir hediye ya da dekorasyon fikri daha. Evet, sevgili hanımlar bu projemizde özel günlerde sevdiklerinize sizi hatırlatacak olan ayrıca evinizde muhteşem bir dekorasyon parçası olarak da durabilecek olan evde tabak dekorasyonu nasıl yapılır sizlerle paylaşacağız.

Gerekli Malzemeler
Sade fırınlanabilen tabaklar, iz bırakmayan bant, kâğıt havlu, fırın eldiveni, yapışkan şekilli çıkartmalar ve porselen kalemi. Eğer porselen kalemi bulamazsanız izi kolayca geçmeyen beyaz tahta kalemi de kullanabilirsiniz.

Evde Tabak Dekorasyonu

tabak dekor 1İz bırakmayan bant ile yazmak istediğiniz tabak bölümünü belirleyip bandı yapıştırın.

tabak dekor 2Hediye etmek istediğiniz kişiye özel yazmak istediğiniz satırları yazın. Ya da istediğiniz motifleri dikkatlice çizin.

tabak dekor 3Eğer yazacaksanız her bir satır tamamlandığında bandı biraz daha aşağı alarak yazmaya devam edin.

tabak dekor 4Yazmak istemiyor ve motif çizemiyorsanız çıkartmalı yapıştırmalardan alın ve kalem ile bu çıkartma kalıplarının içinden çizerek istediğiniz motifleri tabağa çizin.

tabak dekor 5Mürekkep kuruduktan sonra tabakları fırına 300 fahrenhayt sıcaklığa sürün. Tabaklar fırının içinde 30 dakika kadar kalsınlar.

Yarım saat sonra fırından çıkarın ve 1 saat kadar soğumalarını bekleyin.

İngilizce Video İle Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder