Aceba Beni Seviyor mu? Sizden Hoşlandığını Gösteren Belirtiler

Aceba Beni Seviyor mu? Sizden Hoşlandığını Gösteren Belirtiler

İyi bir inceleme ile karşı cinsin hissettikleri hakkında bilgi sahibi olunabilir. İki kişinin arasında bir hoşlantı varsa bu hoşlantı kesinlikle bazı hareketler ve sözler ile belli edilir, duygular karşıdaki kişiye geçirilmeye çalışılır.

 

İkili ilişkiler her bakımdan saygıyı ve sevgiyi gerektirir. Birinden hoşlanmak, birine karşı ilgi duymak herkesin başına gelebilecek çok olağan durumlardır. Kişilerin birbirlerine karşı hissettikleri duygular güzel sonuçlarla taçlanır. Evlenen çiftler, flört döneminde olan kişiler birbirlerine olan hisleri ile bir hayat sürerler veya bir hayata başlarlar. Bunun için ilk adım atılması gerekir ve ilk adım her zaman karşı cinsten beklenir.

 

Peki, karşı cinsin sizden hoşlandığını gösteren belirtiler nelerdir? Birinin sizden hoşlandığını anlamanız için o kişinin hal ve hareketlerine bakmanız gerekir. Her insan ilgisini aynı şekilde belli etmeyeceği için bu durumu anlamak biraz zaman gerektirir.

 

Karşı Cinsin Sizden Hoşlandığını Gösteren Belirtiler Nelerdir?

  1. Kişiler hoşlandıkları kişiler ile sohbet ederken gözlerinin içine bakmayı tercih ederler.
  2. Konuşurken temas etmeyi, dokunmayı ve el şakaları yapmayı denerler.
  3. Saçlara dokunmak isteyen kişiler, karşı cinse ilgi duyan kişilerdir.
  4. Sarılırken kokuyu içine çekenler karşı tarafa oldukça ilgi duyan kişilerdir.
  5. Üçüncü bir kişiden kıskanan, kısıtlamaya çalışan kişiler karşı cins için farklı duygular besleyen kişilerdir.

Karşı Cinse Nasıl Davranmak Gerekir?

 

Hoşlandığını hareketleri, değişik davranışları, sözleri ile belli eden kişilere çok fazla samimi davranmamak gerekir. Bunun yerine kişilerin kendini geri çekmesi, fazla hızlı davranmaması lazımdır. Karşı cinsin her istediği yapılmamalı fakat tamamen kestirip atılmamalıdır. Beraber aktivitelere katılmak doğru olacaktır fakat bu aktiviteler için davetleri karşı taraftan beklemek gerekir.

 

Çok sık telefon görüşmesi yapılmamalı, telefonla yapılan konuşmalar kısa tutulmalıdır. Mesajlaşmak, telefonda konuşmak yerine buluşmalar gerçekleştirilmeli ve yüz yüze sohbetler edilmelidir. Kişilerin birbirlerini tanıması için sorular sorması ve uzun vakitler geçirmesi gerekir. Bu şekilde her iki taraf birbirini daha iyi tanıyacak ve buna göre hareket edecektir.

Karşı Cinsi Tanımak İçin Neler Yapılmalıdır?

Karşı cins ile vakit geçirmek oldukça önemlidir çünkü bu şekilde tanıma aşamaları gerçekleşir. Karşılıklı sorular sormak, karşıdaki kişinin hoşlandığı ve hoşlanmadığı durumları öğrenmek ilerleyen zamanlar için doğru adımlar atılmasını sağlayacaktır. Sevilen renk, izlenen filmler, okunan kitaplar ve dinlenen müzikler kişinin karakterini ortaya çıkarır. Bu konular hakkında sorular sorulabilir ve karşıdaki kişi daha iyi tanınabilir.

 

Beraber sinemaya gidilebilir, sinemada izlenecek filmin seçimi karşı tarafa bırakılmalıdır. Bu şekilde hangi tarz filmlerden hoşlandığı öğrenilir ve buna göre bir karakter analizi yapılabilir. Hoşlandığını söyleyemeyen kişiler duygularını sözler ile anlatamıyor ise bunu davranışlar ile yapabilir. Bir çiçek almak karşı tarafa ilgi duyulduğunu göstermenin en basit yollarından biridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder