İPUÇLARIM

Triko Yıkamanın Püf Noktaları Nelerdir?

Triko Yıkamanın Püf Noktaları Nelerdir?

Triko yıkamak mı? Evet, biliyorum bu mevzu pek kolay bir mevzu değil. Ama çok basit olan birkaç ipucunu öğrendikten sonra sizde triko yıkama işinde usta olacaksınız. Triko yıkamak aslında sabır isteyen bir iştir ama maalesef her an bu sabrı gösteremeyiz. Ve çoğu zaman ise trikoları diğer kıyafetler ile öylece makineye atıveririz. İşte yine yaptınız gitti canım ve bir o kadar da pahalı bluz! Ve ne oldu yine evde stres yine evde bir ton laf kalabalığı. Tamam, artık bir daha asla eşinizin veya evladınızın en sevdiği kazağını küçültmeyecek ve bir dolu laf ve sızlanma işitmeyeceksiniz. Hadi hanımlar birlikte triko yıkamanın birkaç püf noktasını dikkate alalım ve hem şık hem de pahalı trikoları artık telef etmeyelim.

Triko Yıkamanın Sırları

1. Öncelikle şunu anlamalısınız sevgili hanımlar, kumaşın ipliği ne olursa olsun, yani ister yün olsun ister sentetik iplik ile yapılmış olsun her örgünün ortak bazı kuralları olduğunu unutmayın.
2. Trikolarınızda unutmamanız gereken diğer önemli bir husus ise durulamalarda dahi sadece ve sadece ılık su kullanın.
3. Durulamalarda sık sık su değiştirerek bol su kullanın.
4. Yıkayacağınız giysileri yani trikoları sabunlu suya iyice bastırın ama sakın sert bir şekilde çitilemeyin her daim nazik bir şekilde çitileyin ve sonrasında yıkayın.
5. Bu arada az daha ben unutuyordum, sakın trikolarınızı makineye atmayın.triko sirlari

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.