Şemsiye Nasıl Dekore Edilir? Resimli Anlatım

Şemsiye Nasıl Dekore Edilir? Resimli Anlatım

Yazı yavaş yavaş bitirdiğimiz bu dönemlerde hafif hafif yağmurlar yağmaya başlayacak. Daha sonarsında ise sürekli yağmurlu günler geçireceğiz. Özellikle tek renk şemsiyeleri tüm kış boyunca kullanmak biraz sıkıcı gelecek bizlere.

O halde ne yapmalıyız hazır hemen hemen her şeyi kendimiz yeniden dekore etmeye başlamışken şemsiyelerimizi de kendimiz dekore etmeliyiz.

Gerekli Malzemeler
Büyük tek renk bir şemsiye, iz bırakmayan bant, tebeşir, cetvel, fırça ve sünger fırça, isteğe bağlı renklerde kumaş boyaları.

Şemsiye Dekore Etme

semsiye dekor 2Cetvel yardımı ile şemsiyenizi istediğiniz kabar bölüme ayırın ve tebeşir yardımı ile istediğiniz yazıyı ya da resmi şemsiyenize çizin.

semsiye dekor 3Şemsiyeye çizdiğiniz resim ay da yazdığınız yazıyı istediğiniz renklerde boyayın.

semsiye dekor 4Bantların yardımı ile boyaların ve çizgilerin şemsiyenin diğer kısımlarına geçmesini engelleyebilirsiniz.

Boyaların kuruması için en az 24 saat gereklidir ve eğer kumaş boyası kullandıysanız boyalar yağmurlu zamanlarda kesinlikle akmayacaktır. Fakat boyayı uygulamadan ya da almadan önce şemsiye kumaşına uygun olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

semsiye dekor 5Elbette şemsiyenin dışı kadar içini de dekore edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bantları kullanarak şemsiyenin içindeki demirlerin arka kısmını yapıştırmak ve yine önceki işlemleri takip ederek istediğiniz gibi şemsiyenin içini dekore etmektir.

İngilizce Video İle Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder