Parmak Arası Terlik Nasıl Süslenir? Resimli Anlatım

Parmak Arası Terlik Nasıl Süslenir? Resimli Anlatım

Parmak arası terliğiniz çok mu sade? Ucuzlukta diye aldınız ama hiçbir kıyafetinize yakışmıyor mu? O zaman o terliği bıraktığınız kapı arkasından alın ve çok şık bir terliğe dönüştürmeye hazır olun.

Gerekli Malzemeler
Parmak arası sade bir terlik, kurdele, makas, boncuklar, sıcak uhu ya da çok güçlü bir yapıştırıcı.

Eğer evde parmak arası terliğiniz yok ise evde parmak arası terlik nasıl hazırlanır projemize bir göz atarak kendi parmak arası terliğinizi kendiniz hazırlayabilir ve sonrasında bu projemizi takip ederek parmak arası terliğinizi süsleyebilirsiniz.

Parmak Arası Terlik Süsleme

terlik susleme 1Kurdeleyi ortalayarak parmak arası bölümüne yapıştırın ve daha sonra ara ara yapıştırıcı sürerek kurdeleyi ayaküstü hizası boyunca terliğe düzgün bir şekilde sarın.

terlik susleme 2Her bir uç tamamlandığı zaman makas ile fazlalığı kesin ve ucu terliğe yapıştırın.

terlik susleme 3Sonrasında yine kurdeleden biraz alın ve terliği parmak kısmına yapıştırın.

terlik susleme 4Parmağa yapıştırdığınız kurdeleyi hem içe hem de dışa doğru terliğin üzerine sarın.

terlik susleme 5Sıcak uhu ya da kuvvetli bir yapıştırıcı ile boncukları kurdelenin üzerine istediğiniz şekilde yapıştırın.

terlik susleme 6Eğer boncukların sağlamlığından endişe ediyorsanız ortası delikli olan boncukları kullanabilir ve her boncuğu yapıştırdıktan sonra kurdeleye yani terliğe dikebilirsiniz.
Kurdelenin rengini boncuklarınızın rengi ile aynı tonlarda seçerseniz parmak arası terliğiniz çok daha şık görünecektir.

İngilizce Video İle Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder