Instagram Plus

Instagram Plus

Instagram Plus

Instagram Plus Instagram uygulamasının haricinde, Og ​​Mods Developers yazılımcıları tarafından geliştirilen ve sosyal medya kullanıcılarının son zamanlarda sıkça kullandığı bir ortamdır. Instagramın diğer sosyal medya araçları arasında ne kadar popüler olduğu indirme sayısından ve kullanıcı oranından kestirmek mümkündür. Instagram kullanıcıları uygulamayı sürekli gündemde tutuyorsa, 1,5 milyar insan instagramı kullanıyorsa, Instagram’ın nasıl bu kadar popüler olduğunu tahmin edebilirsiniz. Bu durumdan Plus uygulamasının da etkisinin olduğunu unutmayın.

Instagram Plus, Instagram’ın sunduğu imkanların dışında kullanıcıların istekleri doğrultusunda yenilikler sunmaktadır. Bu yenilikler sosyal medya kullanıcıları için cazip gelmektedir. Bu da Instagram kullanıcıları için kendilerini özel hissedecekleri bir alan demektir. Fotoğrafları inceleme, videolar üzerinde işlem yapma gibi Instagramın kendisinde olmayan özellikleri kullanarak sosyal medya eğlencenize renk katabilirsiniz. Yalnız unutmayın bu uygulama resmi olarak Instagram tarafından geliştirilmemiştir ve kullanıcılara Instagramın sunduğu güvenlik adımlarını sunmamaktadır.

Instagram Plus APK nedir?

Instagram plus

Instagram plus

Bu günlerde Instagram Plus son sürümü olarak Instagram Plus V10.21.0 versiyonu, bazı eklentileri içinde barındıran çok fonksiyonlu bir sürüm olarak kullanıcılara sunulmuştur. Instagram’dan ziyade daha fazla özelliğinin mevcut olduğunu tekrar belirtelim. Instagram Plus APK’yı internet üzerinden ya da Google play üzerinden indirip kullanabilebilir. Instagram Plus sayesinde herhangi bir fotoğrafı veya videoyu kolayca indirip düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda Instagram Plus uygulaması kullanıcılara artık içinde arayüz olmayan bir deneyim sunmaktadır. Günümüzde büyük firmaların bile sadeleşme çılgınlığı devam ederken bu durum sosyal medyada bir sadeleşme olarak düşünülebilir.

Instagram’ı kullanırken istediğiniz fotoğrafları ve videoları nasıl başka kullanıcılar ile paylaşıyorsanız benzer şekilde Plus uygulamasında da kolayca paylaşıp etkileşime girebilirsiniz. Bununla birlikte Plus uygulaması kullanıcılara Instagram’dan farklı şekilde Güvenlik, Özellik ve Gizlilik özelliklerini sunmaktadır. Bununla birlikte diğer özelliklerin hepsi Instagram’a benzer. Özetle bu uygulama kullanıcılara farklı deneyimler sunan esnek bir sosyal medya platformu olarak tarif edilebilir.

Instagram Plus Nasıl Yüklenir?

Instagram’daki hesabınızı daha etkili ve esnek kullanmak istiyorsanız, Plus eklentisinin en son sürümünü mobil uygulamanıza yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal platformlarda çevreniz ile varlığınızı temsil eden resim ve video paylaşabildiğiniz bir ortamdır. Dolayısıyla uygulamanın popülaritesinde de artış olması şaşırtıcı değil.

Instagram Plus uygulaması Google play üzerinden erişilebilir, indirilebilir ve yüklenilebilir. Yeni uygulama Instagram’ın temel sosyal ağ özelliklerinin yanı sıra Takipçiler, Yayınlara Göz Atma, Gizli Analizler ve daha fazlası gibi yeni eklemelere erişim sağlayarak kullanıcılara yeni deneyimler yaşatmaktadır. Instagram Plus’ı kullanırken kullanıcılardan sorun teşkil eden ifade gelmemiştir. Instagram ve Insta Plus uygulamaları beraber çalışmakta olup her iki uygulamayı da beraber kullanabilirsiniz. Böylece mobil cihazlarda birden fazla Dual Instagram hesabı kullanabilirsiniz.

Instagram Plus ve iOs

Insgram Plus 2022 yılında çokça tercih edilmesine rağmen uygulamayı Apple ürünlerinde yani iOs işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanamazsınız. Bunun sebebi ise uygulamayı geliştirenlerin gerekli teminatları Apple’a sunmaması ve Instagram’ın orijinal uygulaması olmamasıdır. Sonuçta Apple kullanıcılarına sorunsuz ve güvenilir hizmet verdiği için müşteriler tarafından kullanılmaktadır ve rağbet görmektedir. Instagram Plus Apple ve AppStore girmek istiyorsa gerekli adımları atıp taahhütleri vermelidir. Aksi takdirde sadece Android ve Google Play temelli bir yazılım olarak kalacaktır.

Instagram Plus Neden Bu Kadar Popüler?

Instagram kullanıcıların özgürce ve rahatça medya paylaşabildikleri ve kullanıcı sayısı sürekli artan önemli bir platformdur. Instagram uygulamasını diğer sosyal medya platformlarından ayıran temel özelliklerden birisi ücretsiz olmasıdır. Instagram’ın kurallarını kabul ettiğiniz sürece sosyal platformda istediğiniz içeriği paylaşabilirsiniz. Ayrıca, uygulamada farklı amaçlarla geliştirilmiş olan uygulamalara bağlanmanızı sağlayan bir sosyal ağ da mevcuttur. Bu, sosyal medyanızı kişisel olarak kontrol ederken zamandan tasarruf ederken sekmeleri arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz anlamına gelir. Böylece sosyal ağlarda daha fazla aktif olarak etrafınız ile etkileşime girebilirsiniz.

Instagram uygulamasının bu özelliklerinin yanında bazı kısıtlamaları da mevcuttur. Bunlar; başkasının profil resminin inceleyememe, durumları indirememe, videolar üzerinde işlem yapamama ve kaydedememe gibi kullanıcıların istedikleri zamanda istedikleri şeyi yapmalarını engelleyen sınırlamalardır. Bu durumlarında önüne geçmek için Plus uygulaması geliştirilmiş olup kullanıcılara sunulmuştur.

Instagram Plus uygulaması kullanıcılara farklı olarak birçok özellik sunmaktadır. Bundan dolayı da her geçen gün kullanıcı sayısında artış meydana gelmektedir. Aynı zamanda kullanıcılara farklı sürümler sunmaktadır. Yani Instagram Plus Apk’nin ücretsiz olan ve Plus versiyonu olmak üzere iki farklı sürümü vardır. Bunlardan hangisi seçeceğinize siz karar vereceksiniz. Bu durumu kullanım alışkanlıklarınız ve sosyal ağın genel tasarımı belirlemektedir. Instagram Plus sosyal medya kullanıcılarına kapsamlı düzenleme araçları, görsel arama menüsü ve sosyal ağlarla bağlantı sağması sebebi ile tercih edilmektedir.

Instagram Plus Özellikleri

Birçok özelliği sosyal medya kullanıcıları tarafından son zamanlar artan şekilde tercih edilmesine vesile olmaktadır. Aslında Plus uygulamasını tasarlayanlar bu eksiklikleri dikkate alarak yazılımı geliştirmişlerdir. Bu durumda kullanıcıların yeni ortama adapte olmasını kolayca sağlamıştır. Bu farklılıkları ve kullanıcıların tercih sebeplerin incelersek;

 • Profil resimleri başta olmak üzere resimleri kaliteli şekilde incelenebilmesi
 • Videoları kaydedebilme, üzerinde oynama yapma ve başkalarına yönlendirilebilmesi
 • Mesajlaşma kısmının daha esnek olması ve kullanıcılara bunu hissettirebilmesi
 • Sosyal medyada paylaşılan durumların indirilebilmesi ve üzerinde işlem yapılabilmesi
 • İzlediğiniz hikayelerin paylaşan tarafından görülmesinin engellenebilmesi
 • Videoları ve resimleri istediğiniz doğrultuda yapılandırabilme
 • Arkadaşları öner gibi reklam vari uyarıların kapatılabilmesi
 • DM’de mesajların görüldü işaretinin kaldırılabilmesi, silinen resimlere erişilebilmesi
 • Paylaşımlara yapılan farklı dildeki yorumların dilinize çevrilebilmesi
 • Sizi takip edenlerin tespiti ve farkında olunabilmesi
 • Tüm bunlarla birlikte hem Instagram’ın kendisini hem de Instagram Plus’ı kullanabilirsiniz.

Sosyal medya ortamlarını kullanan insan sayısının sürekli arttığı artık hepimiz biliyoruz. Bununla birlikte insanların farklı deneyimleri kullanmak istemeleri, uygulama geliştiricilerin yazılımlar üzerinde sürekli güncelleme yapmalarına neden olmaktadır. Buna rağmen bazı uygulamalar kendi standartlarını bozmak istememekte ve kullanıcıların her isteklerini yerlerine getirmemektedirler. Bu durumlar karşısında ise farklı yazılım geliştiricileri dezavantajı fırsata çevirerek yeri uygulamaları piyasaya sürmektedirler.

Aslında Instagram Plus bir sosyal medya platformu olmasının yanı sıra instagramın koymuş olduğu kısıtlamalar açısından farklılaşmaktadır. Kullanıcıların daha esnek ve daha fazla etkileşime girerek sosyal medya kullanmalarına imkan sağlamaktadır. Bundan dolayı da kullanıcılar kendini özgür hissettiği instagram plus uygulamasını kullanmaktadır. Her ne kadar instagram gibi kullanıcılara belirli güvenlik ve gizlilik ilkelerine nazaran sorumluluk almasa da sunmuş olduğu ortam cezbedicidir. Bundan sonraki süreçte ise bu tür uygulamaların artarak devam edeceği ve yeni gelen güncellemeler ile kullanıcıların isteklerinin yerine geleceği öngörülebilir.

Bir sosyal medya ortamında istediğiniz neyse onu sağlamak ve bir nevi açık kaynak kodlu olarak bunların gerçekleştirilmesi kullanıcılar açısından önemlidir. Zaten bu durumdan dolayı Apple gibi kapalı yazılımların bu tür yeni yazılımları kabul etmeleri normaldir. Kullanıcıların geri dönüşlerini alarak onların istediği şekilde düzenlemelerin yapılması, kullanıcıların hoşuna giden eklentilerin çoğaltılması ve sosyal medya kullanıcılarının kendilerini değerli hissetmeleri bu tür ortamlara olan talebin giderek artacağının göstergesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder