Akrep Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

  • 02 Mayıs 2022
  • 519 kez görüntülendi.
Akrep Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

Akrep Burcu Kadınının Bütün Bilinmeyen Özellikleri

Akrep burcu kadını her daim dış görünüşü ile nefesleri kesmeye hazırdır. Özellikle dişiliği ve çekiciliği dikkatleri kısa sürede üstünde toplamasını sağlar.

Özellikle akrep burcu kadını buğulu bakışlara sahiptir ki yalnızca bu bakışların büyüsü ile kendine âşık etmeyi başarır.

 

Ayrıca belirgin yüz hatlarının arasında en çok dikkat çeken başka bir ayrıntı da dolgun dudaklarıdır. Kendine has bir yürüyüşü ve tarzı bulunan akrep kadınının en sevdiği kıyafetler ise genellikle koyu renklerden oluşur.

Akrep Burcu Kadını Akıllı ve Hırslı

Akrep burcu kadının özellikleri arasında göz çarpan bir diğer ayrıntı da son derece akıllı ve hırslı olduğudur. İstediğini elde edene kadar çabalar ve her daim zaferin bayrağını kaldırır. Ayrıca iyiliksever ve alçak gönüllü olmaları ile bilinirler.

Ancak sevdikleri konusunda hayli hassas ve kıskançtırlar. Yalnızca sevgilisini değil, arkadaş ve dostlarını da kıskanırlar. Ayrıca akrep kadını etrafında saygı gören ve sevilen bir kişiliğe sahiptir.

Burnu havada olmayacak kadar kibir sahibidir. Ancak son derece şüphecidirler.

 

Hiçbir alanda, kimseye hemen güvenemezler. Genellikle aşkları da şüphe nedeni ile son bulur.

Aynı zamanda asla intikam almadan duramazlar. Eğer akrep kadınına zarar verirseniz gardınızı alın. Çünkü muhakkak günün birinde intikamını almak için karşınıza çıkacaktır.

Akrep Burcu Kadını Ciddi İlişki İstemezler

Akrep kadınlarının aşk hayatı daha çok ciddi olmaya, kısa birlikteliklerden oluşur. Çünkü akrep kadını yara almamak adına âşık olmaktan kaçınabilir.

Ancak âşık olduğunda tutkulu ve gizemli bir aşk hikâyesi doğar. Karşısındaki insan uğruna her şeyi yapabilecek bir kadın moduna girer ve fedakârlıklarda bulunur.

Bu burçtaki kadınlar olduğu gibi görünen, neşeli ve esprili erkeklerden hoşlanırlar. Ayrıca kıskanılmak da hoşuna gider. Hareketli bir yaşamı olan, her gün farklı biri ile görünen erkekler bu kadınların ilgisini asla çekmez.

Akrep Burcu Kadını Araştırmacı Kadınlardır

Akrep burcu kadınını gizem çeker. Ancak bu burçtaki kadınlar giz perdelerini kaldırmaya bayılır. Bu nedenle de son derece araştırmacıdır.

Kuşkularını yok etmek adına her konuda araştırma yapmaya hazırdır. Kimsenin cesaret edemediği yerlerde bulunmayı, herkesin korktuğu bir durumun üzerine gitmeyi severler.

Ayrıca sevdikleri diğer bir ritüel ise muhakkak alışveriş yapmaktır.

Tarihi olaylara karşı ilgileri bulunur ve bu konular üzerinde de araştırmalar yapmaktan hoşlanır.

Akrep Burcu Kadını Dişi Hediyeler Sever

Akrep burcu kadını adeta bir dişilik abidesidir. Bu nedenle de estetik kıyafetler ve pahalı parfümler kullanmaya bayılır.

Hatta deri çantalardan da son derece hoşlanır. Akrep burcu kadınlara hediye almak için bu alternatifler değerlendirilebilir.

 

Pahalı bir çanta ya da ayakkabı, deri bir kemer, marka bir saat, kürkler ve takılar akrep burcu kadınının asla hayır diyemeyeceği hediyeler arasında yer almaktadır.

Eğer hediye konusunda başarılı olmadığınızı düşünüyorsanız iyi bir markanın parfümünü de hediye edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder