İPUÇLARIM

Zayıf Görünmenin Yolları Nedir ?

  • 01 Nisan 2014
  • 952 kez görüntülendi.
Zayıf Görünmenin Yolları Nedir ?

Ortalamanın üstünde kiloya sahip her bayan olduğundan ince görünmek isteyecektir. Aslında bir kaç ufak ipucu ile olduğunuzdan 1-2 kilo daha ince gözükebilirsiniz. Nasıl mı ? İşte size olduğunuzdan daha zayıf görünmenin bir kaç yöntemi:

Vücut Tipinizi Bilin: Vücut tipinizi bilmeniz size daha ince gözükme yolunda yardımcı olacaktır. Üst ve alt tarafınızı dengede tutabilmek için (göğüs ve kalça) farklı kombineler uygulayabilirsiniz.

Vücudunuzu Saran Kıyafetlerden Uzak Durun: Eğer ki fazla kilolarınız olduğunu düşünüyorsanız vücudunuzu saran tayt, tişört, bluz, dar pantolon veya vücüdunuzu saracak herhangi bir elbiseden kaçınmanızda fayda olacaktır.

Desen ve Renk Uyumu: Fazla kilolarınızı saklamak için sadece koyu renkli giyinmenize gerek yok. Farklı renk kombinasyonları ile bu mümkün. Fazla kilolarınızın olduğu yerlerde küçük desenli ve mat renkli giysiler tercih edin. Dikkat çekmesin.

Bilinçli Tüketici!: Bir çok tasarımcı kadınların olduğundan daha ince görünmek istediklerini iyi biliyor. Alışveriş yaparken zekice hazırlanmış kıyafetlere yönelin.

İç Çamaşırı Şart: İnce ve orantılı bir görüntüye sahip olma yolunda iç çamaşırlarınız önemli rol oynar. Sarkık göğüsler her zaman kilolu görünmeye sebep olur. Toparlayıcı sütyen kullanmak bunu çözecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sesli Chat dedi ki:

    Paylaşiminiz için tsekkür ederim düşüncem su ki her insanin bu bilgilere ihtiyacları var aslında 10 dakkalarını bu sayfaya ayırsalar yeter sınırım tekrar tesekkür ederi.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.