İPUÇLARIM

Kolay Oje Sürmenin Püf Noktaları

Kolay Oje Sürmenin Püf Noktaları

Bakımlı ellerin tamamlayıcısı bakımlı tırnaklardır, bu yüzden tırnaklarınıza ne kadar iyi bakarsanız elleriniz de o denli güzel görünür. Tabi ki bakımlı tırnakların baş tacı da . Peki, oje sürmenin püf noktalarını biliyor musunuz? Biliyorum oje sürmekte de ne var diyeceksiniz ama unutmayın kurumayan oje sorunlarını, düzgün durmayan ojeleri ve hatta çirkin görünen ojeleri ve dolayısı ile hoş görünmeyen tırnakları. Anladınız sevgili hanımlar her en kadar oje sürmeyi doğuştan bilsek de her zaman için birkaç ipucuna ihtiyacımız vardır öyle değil mi? O zaman gelin oje sürmenin püf noktalarını birlikte keşfedelim ve daha çekici tırnaklara ve ellere kavuşalım.

Oje Sürmek Ve Oje Kullanımı

• Öncelikle hanımlar oje sürme işini aceleye getirmemelisiniz. Çünkü ellerimizin tamamlayıcısı ojelerdir. Eğer illaki acelem var ve oje sürmeden de dışarı çıkmak istemiyorum diyorsanız o zaman sizlere önerim ojenizi sürmeden hemen önce buz gibi bir kap dolusu su hazırlamanızdır. Ojenizi sürer sürmez hemen ellerinizi bu buz gibi suyun içine sokun ve birkaç dakika kadar ellerinizi suyun içinde bekletin. Ojenizin hemen kurumuş olduğunu göreceksiniz.
• Ojenizi sürerken oje fırçanıza ince bir kat oje alın çünkü kalın sürdüğünüz ojeniz oje sürme hatalarını çok daha fazla belli edecektir.
• Oje sürme işlemini tek aşamada değil 3 aşamada bitirin. Yani önce ortaya sonra sağa ve daha sonra sol kenara sürün.

oje surmenin puf noktalari
• Oje sürdükten sonra parmak kenarlarına bulaşan ojeler için ise bir kulak temizleyicisi kullanabilirsiniz. Kulak temizleyiciyi asetona batırın ve parmak kenarlarınızı sakince silin.
• Ojenizi ister tek kat sürün ister çift muhakkak ojeniz kuruduktan sonra ojenizin üzerine bir parlatıcı ekleyin bu şekilde elinizi bir yere çarptığınızda ilk darbeyi parlatıcı alacaktır ve ojeniz direk temastan uzak kalacak ve hemen bozulmayacaktır.
• Yine de ben sürekli hareket ediyorum ve gün içinde ojem kesin bir hasar alıyor diyorsanız o zaman size oje kapatıcıları öneririm. Hasar alan bölgeye uyguladığınız anda tırnağınızdaki diğer ojeyi yayarak hasarlı bölgeyi kapatan bu oje türlerini parfümericilerde bulabilirsiniz.
• Ben ev hanımıyım ojeyi seviyorum ama bir saatten fazla durmuyor tırnaklarımda diyorsanız o zaman size ten renginize uygun oje sürmenizi öneririm hem hasarların fark edilmesi zordur hem de tırnaklarınız ojesiz görünümden kurtulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.