Deri Kemere Nasıl Delik Açılır ?

Deri Kemere Nasıl Delik Açılır ?

Satın aldığınız kemer bir süre sonra size büyük gelebilir. Kemerlerin üzerinde genellikle 4 delik olur. Tabii bu delik sayısı kemerin boyuna göre, üreten firmaya göre ve kemerin cinsine göre değişim gösterir. Kemerlere istenildiği taktirde satın aldığınız yerde ekstradan delik açtırabileceğiniz gibi evde kendi imkanlarınızla zarar vermeden delik açabilirsiniz. Tabii buradan dikkat edilmesi gereken tek husus kemeri yıpratmamak olacaktır.

Kemerlere Delik Nasıl Delinir, Delik Nasıl Açılır ?

Kemerin üzerindeki deliklerin genişliğinde bir çiviyi pense gibi bir aletle tuttuktan sonra ateşte kızdırın. Çivi iyice kızmaya başladığında rengi kırmızıya dönecektir. Kemeri bir ucunu bir köşeye sıkıştırın yada birisinden yardım alın, kemeri gergin tutmanız gerekiyor. Kemeri hazırladıktan sonra kızgın çiviyi kemere batırın. Dikkatli olmanız gerekiyor elinizde kızgın bir çivi var kazaya sebebiyet verebilirsiniz.

Deliği açtıktan sonra çiviyi suyun altına sokup soğutmayı unutmayın, maazallah sıcak haliyle size veya başka birine zarar verebilir. Aslında tüm bu zahmete girmeden delik açma aparatı ile kolaylıkla aynı işlemi yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder