Kağıt Ve Spray Haşere İlaçları Nasıl Kullanılır?

Kağıt Ve Spray Haşere İlaçları Nasıl Kullanılır?

Multocid; Halı ile kürk zararlıları ve yumurtalarının yanı sıra hamam böceği, bit, pire, sivrisinek, sinek, hamam böceği ve tahtakurusu için kullanılan bir ilaçtır. Bu ilaç tahta aralıklarındaki hatta çatlaklarındaki zararlıları dahi yok eden türden bir ilaçtır.

Diğer dumanlı ilaçlarda olduğu gibi bu ilaçta bir ucundan yakılır ve sonarsında da alev almayacak bir kabın içine konur ve tütsünün odaya yayılması sağlanır.

Yaklaşık 50 m3 olan bir alan için 1 tane kadar tablet yeterli olacaktır.

Neocid

Sivrisinek, karınca, tahtakurusu, bire, bit, hamam böceği ve karıncalar için kullanılan bir ilaç türüdür.

Bu ilaç türü temas ettiği anda özelliğini gösteren türden bir ilaç olduğu için mutlaka haşerelerin olduğu bölgelere ve tabaka halinde uygulama yapılmalıdır.

Bu ilacın her ne kadar uzun bir süre boyunca olduğu yerde bırakılmaması gerekse de ne insana ne de sıcakkanlı hiçbir hayvana zarar vermez.

Nexa Kâğıdı

Bu ilaç odanın içerisinde bulunan ve uçan tüm haşeratı yok etmek için kullanılan bir ilaçtır. Küçük 1 oda için yani 35 m3 olan bir oda için 1 tane kâğıdın yakılması yeterli olacaktır.

Bu işlem uygulanırken mutlaka kapı ve pencerelerde kapalı bir şekilde tutulmalıdır.

Noflox

Hamam böceği, tahtakurusu, karınca, bit ve piri gibi haşerelerle mücadelede kullanılan bir ilaç türüdür.

Bu ilaç toz halindedir ve bu şekilde serpilmek sureti ile uygulanmalıdır. Bu ilaç ne insana ne de evcil hayvanlara zarar vermez. Sadece tek bir ilaçlama bile haftalarca haşeresiz bir ortam sağlar.

Bu ilaç kokusuz bir ilaçtır ve çekmece gibi kapalı alanlarda zaman içinde etkisini gösterir.

Sum Spray

Bu ilaç özellikle sivrisinek ve sineklere karşı kullanılan bir ilaçtır. Ancak istenirse hem tahtakurusu hem de hamam böcekleri için kullanılabilir.

Bu ilaç sayesinde hem odalarınız hem de mutfaklarınız bir aydan daha fazla süre ile haşeresiz bir şekilde kalacaktır.

Bu ilaç köşelere, perde arkalarına, duvarlara ve aklınıza gelen her yere minik zerrecikler halinde püskürtülmelidir.

İlacı uyguladıktan sonra 20 dakika kadar süre beklenip oda havalandırılabilir. Bu ilacın leke yapmayan bir özelliği vardır. Ancak ne kadar zararsız görünse de uygulama esnasında oda da bulunan bitki ve çiçekler odadan çıkartılmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder