İPUÇLARIM

Evin Her Zaman Güzel Kokması İçin Ne Yapılmalı ?

Evin Her Zaman Güzel Kokması İçin Ne Yapılmalı ?

Mutfakta kızartılan bir balık, her gün içilen sigara veya herhangi bir şey evin kötü kokmasına sebep olur. Evin içine kötü koku yayılırsa başta perdeleriniz ve koltuklar olmak üzere tüm her yere siner. Evinde kötü kokuların olmasını kimse istemez herhalde. Evinizin her bir köşesi güzel koksun, bahar havası olsun istiyorsanız uygulamanız gereken bir kaç püf noktası olacak. Uyguladığınız taktirde güzel kokuyu fark edeceksiniz.

Evin Güzel Kokması İçin Kolonya & Parfüm

Eee kolonya ve parfümün güzel koktuğunu biliyoruz. Bunları bize neden söylüyorsunuz derseniz farklı şekilde kullanmanız gerektiğini anlatacağız. Hazırladığınız yer silme suyuna biraz parfüm veya kolonya dökerseniz her bir köşeye o güzel koku yayılacak, evinizin havası değişecektir. Yine aynı şekilde kolonyayı pamuğa döküp lambaları silerseniz, ısının etkisiyle tüm koku yayılacaktır. Ayrıca lambayı kolonyalı pamuk ile silmek üzerine yapışmış olan tozu alacağından dolayı daha fazla ışık elde edeceksiniz.

Kolonya ve parfümün dışında evinizin güzel kokmasını sağlayacak diğer yöntemleri merak ediyorsanız bu konumuza bir göz atınız. Ferah Ve Mis Kokan Evler İçin Ne Yapmalı?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.