Yılbaşı Ağacı Süsü Fikirleri

Yılbaşı Ağacı Süsü Fikirleri

Bu yılbaşı gecesi ağacınızın süslerini sadece siz hazırlamak ister misiniz? Bu süsleme önerileri hem geçen seneki süsleri değiştirmekle hem de en ucuz süsleri alıp en şık süsleri çevirmekle de gerçekleştirilebilir.

Yılbaşı Ağacı Süsleri

agac sus fikirleri 1Eski ağaç süsü toplarının üzerine altın ya da gümüş renkli boyalar ile şekiller çizip şık bir kurdele ile bağlama ipini değiştirebilirsiniz.

agac sus fikirleri 2Altın rengindeki süs toplarının üzerine farklı renklerde boncuklar yapıştırıp topun bağlama kısmına da çam ağacı yapraklarını ekleyebilirsiniz.

agac sus fikirleri 3Yumuşak renkte olan eski ağaç süsü topunun üzerine farklı renklerdeki boncukları uzunlamasına yapıştırıp topun üst kısmına da tamamen farklı renkte bir kumaş parçası yapıştırabilirsiniz.

agac sus fikirleri 4Her zaman süs topu olmaz başka bir şeyler de eklemek lazım mı diyorsunuz? O zaman evde bulunan malzemeler ile küçük ağaççıklar hazırlayabilirsiniz.

agac sus fikirleri 5Süs toplarının üzerine simleri yapıştırmak sureti ile yazılar yazabilirsiniz.

agac sus fikirleri 6Kozalak neden olmasın? Çam ağacı ve kozalak harika bir fikir! O halde düzgün bir kozalağın üst kısmına şık bir kurdele ekleyebilir ve yeni yıl ağacına farklı bir süs daha ekleyebilirsiniz.

agac sus fikirleri 7Şeffaf süs toplarının içerisine boncuklar hatta ve hatta kurumuş çiçekler ekleyebilirsiniz.

agac sus fikirleri 8Tek renkte sade süs toplarından hoşlanmıyorsanız, beyaz veya farklı renkte boyalar ile süs toplarının üzerine istediğiniz işlemeleri çizebilirsiniz.

agac sus fikirleri 9Beyaz süs topları eskidi mi? O zaman eskiyen kısımlarını boncuklu kar taneleri ile süsleyin.

agac sus fikirleri 10Mini çerçeveler son dönemde oldukça moda olan bir ağaç süslemesi. Bu yıl bu süslemeyi deneyebilirsiniz.

agac sus fikirleri 11Beyaz kar tanelerinden bıktınız mı? O zaman boya ve fırçayı kullanmaktan çekinmeyin.

agac sus fikirleri 12İşte o ünlü 3 kelime ho, ho, ho! Evet, Noel babanın sözleri o zaman neden süs toplarının üzerine yazılmasın ki?

agac sus fikirleri 13Şehrin ortasında oturuyor ve deniz ile sahili mi özlüyorsunuz? O halde biraz çakıl taşı ve deniz kabukları ile şık süsler hazırlayarak sahilleri evinize yılbaşı gecesi taşıyabilirsiniz.

agac sus fikirleri 14Şeffaf süslerin içini farklı bir şekilde dekore etmeye ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise süslerin içerisine oyun kartlarını ya da yeni yıla özgü simgeler taşıyan oyun kartlarını süslerin içerisine koyabilirsiniz.

agac sus fikirleri 15Tığ işi ya da örgü yapabiliyor musunuz? O zaman hadi tığı ya da şişleri bu sefer yol başı ağacı toplarını giydirmek için kullanın. Daha sonra ağaç süs toplarının etrafını kurdele ile sarıp üst kısmına da keçeden çiçekler yapıştırın ya da dikin.

Slâyt Gösteri Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=fAaEoe-q9Q4

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aypower Generator dedi ki:

    Yazı için teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder