Uzun Yaşatan Gıdalar; Arı Sütü, Polen

Uzun Yaşatan Gıdalar; Arı Sütü, Polen

Evet, hem arı sütü, polen ömrü uzatan ve güzelliğe güzellik katan besinler arasındadır. Özellikle Sophia Loren unutulmaz güzelliğini ve uzun zaman koruduğu gençliğini polene borçludur.

Polen, işçi arıların bir ağaçtan diğer bir ağaca ve bir çiçekten diğer bir çiçeğe gezdikleri sırada bacak tüylerine takılan çiçek tozlarına polen adı verilmektedir.

Polenler hastalıklara karşı kişiyi koruyan ve kişinin hastalıklara karşı güçlü olmasına yardım eden en güçlü besinler arasındadır.

Bu yüzden de özellikle akşamları yapay olan vitaminler yerine 1 tatlı kaşığı kadar polen yutmak çok daha iyi olacaktır. Ancak poleni yutmayı kolaylaştırmak için meyve suyu ya da süt ile karıştırmayı isteyebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere polen doğal olduğu için ve yapay her hangi bir katkı maddesi içermediği için kişiyi hem şişmanlatmaz hem de kişinin iştahını açmaz. Polenin ya da arı sütünün kesinlikle hiçbir şekilde herhangi bir yan etkisi yoktur.

Arı sütü ya da polen kesinlikle beslenmeye takviye olarak alınmalıdır. İleriki yazımızda polen ile arı sütü hakkında detaylı bilgi verecek ve her bir faydasını tek tek sizlerle paylaşacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder