İPUÇLARIM

Üçgen Bikini Nasıl Hazırlanır? Resimli Anlatım

Üçgen Bikini Nasıl Hazırlanır? Resimli Anlatım

Özellikle Victoria secret gibi muhteşem markaların yeni kreasyonlarında yer alan üçgen bikinileri hangi hanım istemez ki? Ama bu ünlü markaların bu muhteşem bikinileri yanlarına yaklaşılamayacak kadar pahalı.

O zaman sevgili hanımlar bu harika bikinileri almak için ciddi paralar harcamak istemiyorsak bu bikini modellerini kendimiz dikmek s-zorundayız.

Gerekli Malzemeler

Ucgen bikini 1Üçgen bikininiz için bol miktarda toplu iğne, makas, 2 paket siyah kalın lastik, dikiş makinesi, eski bir bikini, bikini ipliği. Eğer bikini tarzı kumaşları dikmek için hangi ipliğin kullanılacağını kestiremiyorsanız özellikle yorgan ipliği olarak tuhafiyecinizden bu ipliği isteyebilirsiniz.

Eğer siyah şerit geçecekseniz siyah iplik olmalıdır kullanacağınız iplik eğer siyah şerit değil de başka bir renkte şerit geçmek istiyorsanız o zaman o şeridin rengine uygun olan dikiş ipliğine seçmeniz gerekiyor.

Üçgen Bikini Hazırlanışı

Ucgen bikini 2Siyah şerit lastik ile bikininin alt kısmından şeridi bikiniye toplu iğneler ile tutturmaya başlayın.

Ucgen bikini 3Bikini altının arka tarafına kadar şerit lastiği toplu iğneler ile tutturmaya devam edin.

Ucgen bikini 4Bikininin üst kısmını bikini altı gibi tüm dikiş çizgilerini takip ederek toplu iğneler ile tutturun.

Ucgen bikini 5Bikini üstünü şeritler ile tutturduğunuzda kısa bir şerit kesin ve üçgen motifin ilk kısmını bikiniye tutturun.

Ucgen bikini 6Daha sonra boydan boya gelecek şekilde başka bir şerit kesin ve bu şeridi de resimde görüldüğü gibi yukarıdan aşağıya doğru ilk küçük kısa şerit ile birleşecek şekilde toplu iğneler ile tutturun.

Ucgen bikini 7Her iki tarafında aynı modelde olduğundan emin olun. Yani şeritleri düzgün bir şekilde çektiğinizden emin olun.

Ucgen bikini 8Eğer ince dikiş yapabiliyorsanız el ile ince dikiş yapmak istemiyorsanız dikiş makinesi ile şeritleri dikin. Dikiş diktikçe toplu iğneleri çıkarmayı ihmal etmeyin. Dikişleri zigzag dikiş stili ile atarsanız çok daha hoş duracaktır.

Ucgen bikini 9Şeritlerin üst taraflarını dikmeniz yeterli olacaktır.

Ucgen bikini 10Bikini üst iplerini de siyah şerit ile tutturup dikin.

İngilizce Video İle Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.