İPUÇLARIM

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır ?

  • 12 Mayıs 2014
  • 1.167 kez görüntülendi.
Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır ?

Vücudunuzda yer alan istenmeyen tüylerden kurtulmanın bir kaç farklı yöntemi vardır. Ağda, epilasyon, tıraş bıçağı (jilet) ve tüy dökücü kremler bunların başında gelir. Acısız ve en pratik olanı tüy dökücü krem kullanmaktır. Sadece bayanlar değil erkeklerde bu kremlerden alıp kullanabilir.

Ben her sabah koşuya çıktığım için tüy dökücü krem kullanıyorum. Kullanmadığım taktirde o tüylerden rahatsız oluyorum. Teri üzerinde tutuyor, görüntüsü kötü duruyor falan filan. Kimse kalkıp “erkek adam öyle işlerle uğraşmaz” demesin. Erkek olmak “kıro” olmayı gerektirmiyor. Özellik spor yapıyorsanız tüylerden kurtulmalısınız.

Vücuda su değdirmeden kremi ince bir tabaka halinde uygulayın. Yaklaşık 6-7 dakika bekledikten sonra spatula ile ufak bir noktayı kontrol edin. Tüyler rahat bir şekilde spatulaya geliyorsa temizlemeye başlayabilirsiniz. Tüy dökücü krem cildinizde en fazla 10 dakika dursun. Temizledikten sonra duşun altında krem sürdüğünüz bölgeleri iyice yıkayın.

Tüy dökücü kremi genital bölgeye sürmeyin. Kremi uyguladığınızda hafif bir yanma hissi olacaktır. Eğer ki bu yanma hissi gün boyu devam ederse bir doktora danışmanızda fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. sohbet odaları dedi ki:

    tüy dökücü kremler piyasada oldukça fazla. en dogru krem hangisi bunu arastırmak gerekiyor elbette. cogu kremler vucutta alerji olusturabiliyor.

  2. Korku Sever dedi ki:

    Ensem için ben de kullandım zira erkeklerde en büyük problem ense kılları. İlk denememde zorlansam da şimdilerde alıştım ayda bir kere kullanıyorum.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.