Plastik Şişeden Küpe Organizer Nasıl Yapılır?

Plastik Şişeden Küpe Organizer Nasıl Yapılır?

Bu küpe organizer modeli şu anda kadar belki de gördüğünüz en kolay ve en akla az gelen küpe organizer modellerinden biridir. Oldukça hızlı bir şekilde hazırlanmasının yanı sıra ekstra bir malzemeye ihtiyaç duymadan yani ekstra masraf yapmadan evdeki malzemelerden kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz bir küpe organizer modelidir.

Gerekli Malzemeler
Plastik şişeden küpe organizer yapmak için plastik şişelere, makasa ve şeffaf koli bandına ihtiyacınız var.

Plastik Şişeden Küpe Organizer Yapımı

kupe organizer 1Plastik şişeden uzun şeritler kesin ve bu şeritleri de ortadan kesip uzun şeritler meydana getirin. Daha sonra bu uzun şeritleri koli bandı ile birleştirin.

kupe organizer 2Eğer yapabiliyorsanız direk daire biçiminde plastik şişeden halkaları kesin. Yoksa yukarıda dediğimiz gibi uzun şeritler kesin ve bu şeritleri daire şeklinde bantla birbirine yapıştırın.

kupe organizer 3Sonrasında yukarıda gördüğünüz gibi makas yardımı ile yuvarlak plastiğin çevresini küçük V harfi şeklinde makas yardımı ile kesin.

kupe organizer 4Daha sonra da kesip hazırladığınız plastik kalıpları aynaya ya da banyo dolabına yapıştırın.

Sonra küpelerinizi küçük üçgenlere takarak plastik kalıpların üzerine dizin.
Bildiğiniz üzere kendin yap köşemizde birçok farklı organizer modeli bulunmaktadır ama bu model tüm diğer küpe organizer modellerinin yanında en kolayı ve en masrafsızıdır.
Elbette ben masraf da yaparım yeri geldiğinde diyor ve diğer farklı takı, makyaj ve okul malzemeleri organizerları da merak ediyorsanız kendin yap köşemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

İngilizce Video İle Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. guncelblogcunuz dedi ki:

    Plastik şişeden bunlarda olabiliyormuş demek ki çok güzel

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder