Mobilyadaki küçük sigara yanıklarını kapatma

Çeşitli ağaçlardan üretilen mobilyalar ateşe pekte dayanaklı olmuyor. Sigaradan düşecek olan küçük ateş parçası ufakta olsa yanmasına sebep olacaktır. Sigaranın yaktığı bölge siyahımsı bir leke oluşturur. Bu tarz lekeleri gizlemek mümkündür.

Bu makalenin devamında sigara yağını nasıl yok edilir, mobilyadaki sigara yanığına ne yapılır, Sigara ateşi yüzünden oluşan lekeyi nasıl temizlerim vs tarzındaki sorunların yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

Mobilyadaki Sigara Yanıkları Nasıl Giderilir?

Sigaranın yaktığı bölge küçük ise o bölgeye mayonez sürünüz. Kuruması beklendirdikten sonra yumuşak bir bez yardımı ile hafifçe cila sürün. Bu işlemin sonunda küçükte olsa mobilyalardaki sigara yanıklarından kurtulabilirsiniz.

Gıcırdayan yatak veya bazanız var ise; Yatak gıcırtısına çözüm adli makalemize bir göz atmanızı tavsiye ederim.

6 YORUMLAR

  1. ARKADAŞLAR İNTERNETTEN PRO707 SİGARA YANIK TAMİR SETİ DİYE 16 LİRAYA BİR ÜRÜN ALDIM. O DA İŞE YARIYOR. TAVSİYE EDERİM

  2. Ya mayonez gerçekten kapatıyormu yanığı kumaştaki köyü durmaz mı bide bununla ilgili video izledim mobilyaya aynı renk boya bulup diş macumuna benzer bir macunla deliği kapadı sonra boyadı bu malzemeleri nerede bulurum lütfen yardımcı olun

  3. ev içinde ister istemez sigara içiyor ve külü veya ateşi mobilyalarımıza degiyor bu sebeblede yanıklar meydana geliyor. mayonezin bu yararını bilmiyordum. teşekkür ederim paylasım için.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here