Kravat Ve Eşarp Organizer Nasıl Hazırlanır? Resimli Anlatım

Kravat Ve Eşarp Organizer Nasıl Hazırlanır? Resimli Anlatım

Etrafta kravatlar ve eşarplar almış başını gidiyor mu? O kadar çok kravat ya da eşarbınız hatta her ikisi de var ki, artık nereye nasıl asıp düzenleyeceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman tam da okumanız gereken çalışmayı okuyorsunuz.

Bugün hep beraber dolaplarımıza bir hatta birkaç tane kravat ve eşarp düzenleyici yapacak ve eşyalarımızın kontrolünü biraz daha elimize alacağız.

Gerekli Malzemeler
Kuvvetli bir yapıştırıcı mümkünse sıcak yapıştırıcı, elbise askısı, makas, şık kurdeleler ve yuvarlak halkalar.

Halka dediğimizde fazlaca bir kenarda duran duş perdesinden aklınıza gelebilecek her türlü yuvarlak geniş halkalar olabilir. Bu çalışmada biz duş perdesi halkalarını kullandık. Bu projemizde toplam 16 adet duş perdesi halkası kullanıldı.

Kravat Ve Eşarp Organizer Hazırlama

kravat esarp askisi 1Yapıştırıcınızı kullanarak tüm halkalara şık kurdeleleri yapıştırarak süsleyin. İsterseniz tüm halkaları aynı renkte ya da farklı renklerde kurdeleler ile süsleyebilirsiniz. Bir halkayı tamamen kurdele ile kapladığınızda kalan kurdele kısmını kesin ve kestiğiniz halkanın üzerinde kalan diğer kurdele ucuna yapıştırıcı sürüp küçük parçayı da halkaya yapıştırın.

kravat esarp askisi 2Aynı şekilde elbise askısına da aynı renkte ya da farklı renkte kurdeleyi yapıştırıcı ile yapıştırın. Sona geldiğinizde yine kalan kısmı da kesip yapıştırın.

kravat esarp askisi 3Hem halkaları hem de askıyı kurdeleler ile süsledikten sonra askıyı masaya koyun ve halkaları da istediğiniz şekilde dizin. Biz yukardan aşağıya doğru birer tane eksilterek dizdik.

kravat esarp askisi 4Farklı ya da aynı renklerde olan başka bir kurdeleden küçük bir parça kesin iki tane halkayı yan yana getirip küçük kurdele parçasını bu iki halkaya sarın ve ucuna yapıştırıcı sürerek küçük kurdeleyi iki halkanın üzerinden yapıştırın.

kravat esarp askisi 5Tüm halkaları birbirine aynı şekilde birleştirerek yapıştırın.

kravat esarp askisi 6Bu sefer birbirlerine yapıştırdığınız halkaları yukarıdan aşağıya ya da kendi şeklinize uygun bir şekilde birbirlerine yukarıdaki tekniği kullanarak yapıştırın. Yani birkaç parçayı tek bir parça haline getirin.

İsterseniz askılığınızın baş kısmına şık bir kese ya da minik şık kumaş bir torba asabilir ve bunun içine de bilezik ya da saklamak istediğiniz yüzüklerinizi koyabilirsiniz.

İngilizce Video İle Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder