Jeans Tırnak Boyama Nasıl Yapılır?

Jeans Tırnak Boyama Nasıl Yapılır?

Bu çalışmada yine şık ve profesyonel görünüme sahip özellikle de kot giydiğiniz zaman çok hoş görünecek olan jeans tırnak boyama tekniği ile karşınızdayız.

Gerekli Malzemeler
Bu dikkat çekici jeans tırnak boyama tekniğini uygulamanız için size gerekli olan malzemeler arasında kürdan, gece mavisi oje, turkuaz rengi oje, beyaz mat oje ve şeffaf oje yer almaktadır.

Jeans Tırnak Boyama

jeans oje 1İlk önce gece mavisi ojeyi tırnaklarınıza koyu bir şekilde sürün.

jeans oje 2Daha sonra turkuaz renkli ojeyi yukarıda gördüğünüz üzere büyüklü küçüklü damlalar halinde tüm tırnak yüzeyine damlatarak sürün.

jeans oje 3Sonrasında beyaz mat ojeyi biraz önce sürdüğünüz turkuaz renkli damlaların üzerine damlatın.

jeans oje 4Temiz bir kürdan alın ve kürdanı tırnağınız üzerinde yukarıdan aşağıya doğru çekerek dikey düz çizgiler oluşturun.

jeans oje 5Ojelerin kurumalarını beklemeden hemen üzerine şeffaf ojeyi sürün.

Diğer ojeleri sürdüğünüz zaman hiçbir ojenin kurumasını beklemeyin. Başka bir değiş ile bu tırnak boyama tekniğinde hiçbir kat ojenin kat aralarının kurumasını beklemeyin.

Ojeleri sürüp tam olarak jeans şeklini ortaya çıkarttıktan sonra herhangi bir yere dokunmadan en az yarım saat boyunca ojelerinizi kurumaya bırakın.

Sizde bakımlı ve profesyonel boyalı tırnakların evde nasıl kolayca hazırlanacağını merak edenlerdenseniz mutlaka kendin yap köşemizi de incelemelisiniz.

İngilizce Video İle Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder