Foto Magnet Nasıl Hazırlanır? Resimli Anlatım

Foto Magnet Nasıl Hazırlanır? Resimli Anlatım

Foto magnet her yerde birkaç lira ama o foto magnetlerin üzerinde sevdiğiniz kişilerin resimleri yok. O zaman ne yapmalı kendi kişisel foto magnetlerimizi hazırlamalı.

Bu zevkli çalışmada isterseniz kendinizin isterseniz sevdiklerinizin isterseniz de sevdiğiniz herhangi bir ünlünün ya da tabiat manzarasının resmi ile foto magnet hazırlayabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler
Bu zevkli proje için istediğiniz resimlerin fotoğraf kâğıdına çıktısını alın, karton, uhu, fırça, kalem, makas ya da maket bıçağı, mıknatıs, şeffaf tutkal ve mantar levhaya ihtiyacınız olacak.

Foto Magnet Hazırlığı

foto magnet 1Çıktısını almış olduğunuz fotoğraflar ile birebir aynı ölçülerde mantar levhaları kesin.

foto magnet 2İstediğiniz şekillerde mantar levhadan parçalar kesebilirsiniz.

foto magnet 3Uhuyu kesmiş olduğunuz mantar levhalara sürün ve kesim hazırladığınız resimleri uhunun üzerine tam gelecek şekilde mantar levhanın üzerine yapıştırın.

foto magnet 4Eğer isterseniz direk resmi yapıştırmak yerine önce aynı ölçülerde kartonu daha sonra da resmi kartonun ve mantar kalıbın üzerine yapıştırabilirsiniz.

foto magnet 5Eğer var ise daha doğrusu kartonun üzerine resmi yapıştırdıysanız o zaman şeffaf tutkalı bir kat dahi olsa resmin üzerine sürmenizde yarar var.

foto magnet 6Hazır almış olduğunuz mıknatısları uygun ölçülerde kesin ve hazırladığınız mantar levhaların arkasına yapıştırın.

İngilizce Video İle Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder