Fıtık Nasıl Tedavi edilir?

Fıtık Nasıl Tedavi edilir?

Fıtık tedavisinde en popüler yöntemlerden biri de 15 gram kadar mazı, 15 gram kadar servi kozalağı ile 30 gram kadar nar kabuğu turunç suyunu kaynatmaktır. Kaynama sırasında karışım lapa haline getirilir ve ilaç fıtığın üzerine konur.

Tedavi Yöntemi 2

İsterseniz biraz peygamber çiçeğinin kökünü biraz dövebilir ve bal yardımı ile macun haline getirebilirsiniz. Daha sonra hazırlamış olduğunuz bu ilaçtan her sabah ve bol miktarlarda yiyebilirsiniz.

Tedavi Yöntemi 3

Fıtık tedavisinde şifalı olan defneyaprağı, raziyane ve anasondan da istediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz.

Tedavi Yöntemi 4

10 gram kadar mürsafi ile balı her gün ve düzenli bir şekilde içerseniz fıtıktan kolayca kurtulabilirsiniz.

Tedavi Yöntemi 5

İsterseniz düzenli olarak keçi boynuzu çekirdeği dahil olmak üzere yiyerek fıtık sorunundan kurtulabilirsiniz.

Not: Konuda adı geçen ürünleri aktarlardan satın alabilirsiniz. İnternet sitelerindende online olarak satın almanız mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ekinoksosgb dedi ki:

    Risk faktörlerinden biri de ağır fiziksel aktivite ve ağır kaldırma gerektiren mesleklerdir . Örneğin inşaatlarda çalışan işçiler. Devamlı öne eğilme, eğilerek dönme gerektiren meslekler, araba, otobüs, kamyon, kullanma gibi vücudu sürekli vibrasyona maruz bırakan meslekler, uzun süre ayakta kalma veya oturma gerektiren meslekler, halter, kürek ve güreş sporlarıyla uğraşan kişilerde bel ağrısı ve bel fıtığı sıklığı artar. firması olarak her türlü iş kazalarına karşı, sağlık raporu, risk raporu ve analizi oluşturulur.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder