Evliliğinizi Kurtarmak mı istiyorsunuz?

Evliliğinizi Kurtarmak mı istiyorsunuz?

Evleneli yıllar oldu, birkaç tanede çocuk var değil mi? Buda yetmedi iş, okul, ev, borçlar tabi bir tanede ev aldınız onun banka borcu. Bunlar yetmiyormuş gibi arabada bozuldu. Bu kadarla kalsa iyi değil mi, birde eşiniz ile aranızda soğuk havalar esmeye başladı.

Tartışmalar artık kısa sürmüyor, küçük bir kıvılcım yangınlar yaratıyor ve kavga gürültü artık evinizden eksik olmuyor. Eve geç gelmelerde başladı, tabi sizde haklısınız şüphelenmekte. Ama bu yazıyı okuyorsanız evliliğinizi kurtarmak istiyorsunuz demektir. Pekiyi o zaman, hadi bayanlar sizlere evliliğinizi kurtarmak için yapmanız gereken her şeyi söylüyoruz.

Önce Onu Anlayın!

Her şeyin suçu onda değil. Evet, hanımlar maalesef bu doğru. Tüm bu kavgaların, gerginliklerin ve soğuk esen rüzgârların hatta eve geç gelmelerin dahi tüm suçu onda değil. Önce neden eve geç geliniyor, neden bir erkek huzurlu yuvası dururken eve daha geç gelmeyi istesin? Eğer o eve geldiğinde huzuru bulacağını bilse! Elbette o eve geldiğinde siz onu anlamak ve evliliğinizi kurtarmak için bir şeyler yapmazsanız, bu eve geç gelmeler hiç gelmemeye dönebilir. Öncelikle hanımlar onu anlamaya çalışın. Sizin üzerinizdeki baskının iki katını taşır bir erkek. Ve bu yüzden aslında sizden çok ama çok daha gergindir. Ev sorunları haricinde, dışarıda ve iş yerinde birçok insan ile muhatap olmak zorunda kalan eşler eve geldiklerinde anlayışlı ve güler yüzlü bir karşılamadan başka bir şey istemezler.

Yanında Hep Çekici Olun

Eşiniz geldiğinde illa mini etek giyip makyaj yapmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken onun için çekici kalabilmeyi başarmaktır. ‘’Erkekler makyaj yapan kadınları sevmezler’’ derler, ama buna sakın inanmayın. Bazı erkekler aşırı makyaj yapan kadınları sevmezler sadece. Bir erkek her daim güzel bir cilde sahip olan ve kendine bakan bir kadını hep el üstünde tutarlar, eğer evliliğinizi kurtarmak istiyorsanız, cildinize krem ile birlikte uygulayacağınız ve ten renginize uygun bir fondöten ve, kirpiklerinizden dağılmayacak kaliteli bir maskara ve eğer isterseniz çok hafif bir ruj ile eşinizin size ilk günkü gözle bakmaya başlamasını sağlayabilirsiniz.

Sohbet Edin

Bekleyin bir saniye hanımlar, sohbet edin dediğimde onunla sorunlardan bahsedin demedim. Tam aksi, onun kafasını sorunlardan uzak tutacak konulardan konuşun. Hatta ve hatta sorunlar ile uzaktan ya da yakından dahi alakası olmayan konulardan bahsedin. Onu güldürmeye ve sizin yanınızda rahat etmesine izin verin. Eğer şu ana kadar ki öğütleri ve nedenlerini anlamışsanız, evliliğinizi kurtarma yolunda çok büyük bir aşama kaydetmişsiniz demektir.

Köle Olmayın!

Şu ana kadar hep bayanlar taviz verdi diyeceksiniz değil mi? Evet belki de haklısınız ama her zaman biz hanımlar taviz vermeyeceğiz. Onu sevdiğinizi ve evliliğinizi kurtarmak istediğinizi anlıyorum. Fakat unutmayın ki bu kendinizi yitirmeniz pahasına olmamalı. Erkekler bitmiş bir kişilikten nefret ederler. Kendi kişiliğinizi koyun ortaya, onu ne kadar sevseniz de sizinde bir insan ve birey olduğunuzu ve her an onun kölesi olmadığınızı ona kanıtlayın. Erkeklerin yaptıkları ölümcül hata olan, ‘’nasılsa benim bir yere gideceği yok’’ mantığını kafasından yok edin. Sizinde her an kaç çocuk olursa olsun yuvadan uçabileceğinizi ona belli edin.

Akrabaları Uzak Tutun

Ayrılıkların büyük sebeplerinden bir tanesini, her işe burnunu sokan akrabalar oluşturur. Ne anne, ne baba ne dost veya arkadaşınızın evliliğinize müdahale etmesine izin vermeyin. Unutmayın bu yuva sizin yuvanız ve bu eş sizin eşiniz. Evliliğinizi kurtarmak istiyorsanız belki de bir seçim yapma zamanınız geldi demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder