Elegan Pırlanta Modeli Nasıl Çıkartılır?

Elegan Pırlanta Modeli Nasıl Çıkartılır?

Bu modeli çıkartmak için kullanılan iplik yumuşak bir ipliktir ve kullanılan şişlerde 3.25 mili metrelik şişlerdir.

Bu modelin zorluk derecesi orta derecedir.

Elegan Pırlanta Modeli Nasıl Çıkartılır?

Adım Adım Anlatım
Adım 1

Toplamda 19 tane ilmek dizin.

Adım 2
Sıra 1: (Düz Taraf) Tüm sırayı düz olarak örün.

Adım 3
Sıra 2: Tüm sırayı ters olarak örün.

Adım 4

Sıra 3: 1 ilmek atlayın, 3 ters örün, 2 düz birlikte örün, ipi ileri atın, 2 düz birlikte örün, ipi şişe sarın, 3 ters örün, ipi ileri doğru atın, 2 düz birlikte örün, ipi şişe sarın, 3 ters örün, ipi ileri atın, 2 düz birlikte örün ve 4 ters örün.

Adım 5

Elegan Sıra 4: 1 ilmek atlayın, 2 düz örün, ipi şişe sarın, kıvırın ve 2 ters birlikte örün, 1 ters, ipi şişe sarın, kıvırın ve 2 ters birlikte örün, 3 düz örün, kıvırın ve 2 ters birlikte örün, 1 ters, ipi şişe sarın, kıvırın ve 2 ters birlikte örün ve 3 düz örün.

Adım 6

Elegan Sıra 5: 1 ilmek atlayın, 2 ters örün, ipi ileri atın, 2 düz birlikte örün, 2 düz, ipi şişe sarın, 2 düz birlikte örün, 1 ters, 2 düz birlikte örün, ipi ileri atın, 2 düz birlikte örün, ipi ileri atın ve 3 ters örün.

Adım 7
Sıra 6: 1 ilmek atlayın, 3 düz örün, 5 ters örün, 1 düz örün, 5 ters örün ve 4 düz örün.

Adım 8

Elegan Sıra 7: 1 ilmek atlayın, 3 ters örün, ipi ileri atın, 2 düz birlikte örün, ipi şişe sarın,1 düz, 2 düz birlikte örün, ipi şişe sarın, 1 ters, ipi ileri atın, 2 düz birlikte örün, ipi ileri atın ve 1 ters örün, 2 düz birlikte örün ve 4 ters örün.

Adım 9

Elegan Sıra 8: 1 ilmek atlayın, ipi şişe sarın, kıvırın ve 2 ters birlikte örün, kıvırın ve 2 ters birlikte örün, şişe ipi sarın, 3 düz örün, şişe ipi sarın, kıvırın ve 2 ters birlikte örün, ipi şişe sarın, kıvırın ve 4 düz örün.

Adım 10
Sıra 9: 1 ilmek atlayın, 4 ters örün, ipi ileri atın, 2 düz birlikte örün, 1 düz, 4 ters, ipi ileri atın, 2 düz birlikte örün, 1 düz örün ve 4 ters örün.

Adım 11
Sıra 10: 1 ilmek atlayın, 3 düz, 3 ters, 4 düz, 3 ters ve 5 düz örün.

Adım 12
Bundan sonra adım 3 ile adım 10’u tekrarlayarak modele devam edebilirsiniz.

Elegan Pırlanta Modeli Nasıl Çıkartılır?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder