İPUÇLARIM

Camlar en iyi nasıl temizlenir, Cam silmenin en kolay yolları

  • 03 Ağustos 2013
  • 15.836 kez görüntülendi.
Camlar en iyi nasıl temizlenir, Cam silmenin en kolay yolları

Bu yazının içerisinde; hızlı cam silmenin püf noktasını, kolay cam temizleme taktikleri, camların toz tutmamasını engelleme tarzındaki sorunları konun devamında anlatılmıştır.

Gözler ruhun aynasıdır denir, gözlere bakarak insanların nasıl oldukları anlaşabiliyor. O mantik ile düşünürsek diş pencerelerdeki camların temiz olması, evin içerisi hakkında bize bilgi verebilir.
Yüksek katli apartmanlar vs. oturan kişiler için cam silmek gerçekten tehlikeli ve korkutucudur. O tarz dış camların temizliği için size önere bileceğim mıknatıslı çift taraflı cam silme aparatları olacaktır.

Çift taraflı cam silme aparatları
ortalama 10 TL ile 15 TL arasında ulaşabileceğiz çok pratik cam silme araçlarıdır. Bu aletler elimizle sildiğimiz camlar kadar temizlik sağlamasa, bile dışarıda kalan ve elinizin ulaşamadığı bölgeler için size çok kolaylık sağlayacaktır.

Pratik cam temizliği nasıl yapılır?

Cam silmek için hazırladığımız suyun içerisine ekleyeceğiz biraz tuz, camlarınızın daha hızlı ve eskine nazaran daha temiz pırıl pırıl olmasına yardımcı olacaktır.

Camların çabuk tozlanmaması için ne yapılır?

Camları sildikten sonra çabuk toz tutmasını ve buhar oluşmasını engellemenin yolu basit. Cami silmek için kullanılacak cam sil ilaçların içerisine katacağız sirke yardımı ile camların toz tutmalarını ve buhar oluşumunu bir nebzede olsa azaltmış olacaksınız.
Sirkeli cam sil ile sildiğimiz camdan sirkenin kokusunu gidermek için, yeniden su ile camin üzerinden geçiniz ki sirke kokusu oluşmasın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. emek cilingir dedi ki:

    Suya tuz katmayı deneyeceğim teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.