Boyalı Yüzeyler Nasıl Temizlenir?

Boyalı Yüzeyler Nasıl Temizlenir?

Bilhassa banyo ile mutfak bölgelerindeki boyalı yüzeyler eğer vantilatör yok ise buhara maruz kalırlar. Ve bu yüzden de banyo ve mutfak duvarlarınız zaman zaman temizleyici ürünler ile temizlenmesi yıkanması duvar boyasına zarar veren lekelerin ya da kirlerin temizlenmesi açısından faydalıdır.

Banyo ve mutfak duvarlarını temizlemek istediğinizde temizliğe aşağıdan yukarıya doğru başlamalısınız. Eğer temizliğe yukarıdan aşağıya doğru başlarsanız duvar yüzeyi üzerinde akan su damarları çıkması kolay olmayan lekelerin oluşmasına neden olacaktır.

Bu yüzden her zaman için duvar temizliğinde aşağıdan başlamalı ve birer metre alanlarda tek tek temizlik yapılmalıdır. Bu yüzeyleri temizlerken kaliteli bir temizleyici ürün ile birlikte temiz bir sünger ve sıcak su ile çalışılmalıdır. Ayrıca bir değil iki kova sıcak su olmalıdır. Birinci kova temizleme suyu ikinci kova ise durulama suyu olarak kullanılmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bursa ilan Bursa kumaş takipci gönder