04-15 .06.2016 Hediye Çekiliş Kampanyası

04-15 .06.2016 Hediye Çekiliş Kampanyasına Hoş geldiniz. İpuçlarım olarak bu tür hediye çekilişlerini sürekli yapmayı planlıyoruz. Umarım yeteri kadar ilgi görecek, bizde çekilişleri ayda iki defa yapacağız.

Yarışma sona ermiştir arkadaşlar.

Çekilişi kazanan üyelerimiz:

Kazanan arkadaşlarımı tebrik ediyorum ve size özel mesaj gönderiyorum.

Çekilişi Kazananlar:

1-) vivi1  50 TL tebrik ederim
2-) Aysegul 25 TL tebrik ederim
3-) Ozge_Yener 25 TL tebrik ederim

Yedekler: Kazanan üyelerden 1 hafta içerisinde haber alınmaz ise yedek üyeler ile iletişime geçilecektir.

1-) sultan1
2-) adibelli
3-) SuYaSa

Çekiliş videosu:

Ödüller nedir?

İpuçlarım ürün satış bölümünden sizin seçeceğiz ürünlerdir. Buradaki amacımız. İpuçlarım’a satılsın diye el emeklerini satışa sunan arkadaşlarımıza destek olmaktır.

Ödül olarak toplamda 100 TL vermeyi planladık. 1. olan kişiye 50 TL, 2. ve 3. olan kişilere de 25 TL verilecek.

Çekilişe katılma şartları:

 1. İpuçlarım üyesi olmanız gerekiyor. Üyelik kesinlikle ücretsizdir. Üye olmak için Facebook veya Twitter hesaplarınızı da kullanabilirsiniz.
  • Site üzeri üyemiz olmak için TIKLAYINIZ.
  • Sosyal medya hesabınız ile üye olmak için TIKLAYINIZ.
 2. Bu konuya yorum yazmanız gerekiyor. ”Bende katılıyorum, çekilişe benimde adımı yazın” tarzı bir yorum yeterlidir. Bu şekilde adınızı çekiliş listesine ekleyeceğiz.
 3. Daha fazla kişiye ulaşmak için Facebook’tan bir paylaşım yapmanızı rica ediyorum. Paylaşmanız gereken resim için lütfen burayı tıklayın.

Ödüller nasıl dağıtılacak?

Çekiliş yapıldıktan sonra 3 kişi asıl ve 1 yedek talihli bulunacak. Kesinlikle hile vs. olmayacağından emin olun. Bizi tanıyan tanır. Çekiliş bilgileri videolu olarak burada paylaşılacaktır.

Örnek video izleyin.

ÖNEMLİ BİLGİ: Ürün satış bölümünden satın almak istediğiniz ürünü, satan arkadaş ile anlaşacaksınız. Örnek vermek gerekirse bir üründe anlaştınız. Ürün fiyatı 60 TL ve sizin kazandığınız ödül 50 TL. Biz almak istediğiniz kişiye 50 tl ödeyeceğiz. Sizde geriye kalan 10 TL ve gönderme masraflarını karşılayacaksınız.

Son katılma tarihi:

Yarışmamız 04.06.2016 tarihinde başlayıp, son katılma tarihide 15.06.2016 dır. Son katılma tarihinden bir gün sonra çekiliş yapıp. Kazanan kişilere site üzeri özel mesaj ile bildirilecektir.

Çekilişe katılan üyelerimiz:

 1. adibelli
 2. Aysegul
 3. Ozge_Yener
 4. vivi1
 5. sultan1
 6. SuYaSa

18 Comments

Leave a Reply