Duşakabini Nasıl Temizlenmeli, Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Duşakabin rutin olarak temizlenmezse beyazlığını zaman içinde kaybeder ve bölgesel olarak çıkartması güç lekeler oluşur. Bunların olmaması için günde sadece 1 dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Sabah uyandığınızda yüzünüzü yıkadıktan sonra 1 dakika ayırabilirsiniz.

Temizlik için eldiven, krem temizleyici, eski bir diş fırçası ve temizlik süngerine ihtiyacınız olacak. Malzemeleri hazırladıktan sonra duş musluğunu açıp her tarafın ıslanmasını sağlayın ve ardından krem temizleyiciyi duşakabine dağıtın ve biraz bekleyin. Bu süre zarfında kirler kabaracak ve kolaylıkla çıkar hale gelecektir. Sünger yardımıyla ve süngerin giremediği yerlerde diş fırçası yardımıyla iyice temizleyin ve yıkayın.

3 YORUMLAR

  1. Amway Günlük duş temizleyicisi var arkadaşlar. Duşa kabine püskürtüyorsunuz öyle bırakıyorsunuz. Silmiyorsunuz. 1-2 saat sonra gelip baktığınızda duşa kabininiz pırıl pırıl olmuş oluyor. Ne leke kalıyor ne kireç. Mükemmel bir ürün herkese tavsiye ederim. Ayrıca duşa kabin temizliğinin en pratik çözümü.

  2. Beyaz lekeler öldürüyor beni, ovalamaktan bıktım. Yağ çözücü kireç çözücü bir işe yaramadı. Şebeke suyundaki kireç oranının da çok önemi var diye düşünüyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya yazınız